BDI nesër mban Konventën promovuese të kandidatëve për Këshillin e Tetovës

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Gusht, 2022 12:36

BDI nesër mban Konventën promovuese të kandidatëve për Këshillin e Tetovës

Bashkimi Demokratik për Integrim, të Enjten më datë 4 Gusht do të mbajë Konventën promovuese të kandidatëve për Këshillin komunal të Tetovës për zgjedhjet e parakohshme që pritet të mbahen më 20 Gusht të këtij viti.

Konventa promovuese e kandidatëve për Këshillin komunal të Tetovës do të mbahet në oborrin e Shkollës së mesme medicinale me fillim në ora 20:00.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Gusht, 2022 12:36
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.