Beatrix fotografohet në të brendshme dhe tregon tatuazhin e ri

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 10, 2020 22:52

Beatrix fotografohet në të brendshme dhe tregon tatuazhin e ri

Beatrix ka realizuar një tatuazh të ri në trup.

Beatrix Ramosaj njihet për paraqitjet joshëse në rrjete sociale, për të cilat komentohet shumë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar një imazh, ku shfaqet e veshur në të brendshme, teksa vë në dukje tatuazhin e ri.

Ajo kishte realizuar tatuazh batmanin dhe të dashurën e tij, teksa ishin në përqafim të njëri-tjetrit.

Këngëtarja së fundi ka qëndruar për pushime në Turqi bashkë me kushërirat e saj, kurse nuk i kurseu fotografitë atraktive.

Sa i përket projekteve muzikore, Beatrix Ramosaj tash e një kohë nuk është aktive me këngë të reja. /Lajmi.net/

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 10, 2020 22:52