Bebe Rexha e emocionuar për pjesëmarrjen e saj në “Grammy Awards 2020”

Bebe Rexha e emocionuar për pjesëmarrjen e saj në “Grammy Awards 2020”

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha përmes një postimi në rrjetin e saj social Instagram ka bërë të ditur se do të jetë pjesë e ceremonisë së ndarjes së çmimeve Grammy, që do të mbahet më 26 Janar.

Por këngëtarja nuk do të jetë pjesë e saj si e nominuar, por për të prezantuar dhe për të dhënë një çmim të rëndësishëm.

“E emocionuar që do e ndaj këtë natë me bashkëmoshatarët e mi tejet të talentuar këtë vit në Grammys”,shkruan Bebe në ‘Instagram’.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 21 Janar, 2020 22:55

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.