Bebe Rexha tregon se a do ketë album këtë vit

Desk
By Desk May 9, 2020 23:10

Bebe Rexha tregon se a do ketë album këtë vit

Bebe Rexha i është përgjigjur fansave të saj.

Bebe Rexha ka arritur të bëj për vetë publikun me super hitet e saj, këngëtarja e cila ka muaj pa publikuar ndonjë projekt ka treguar planet për albumin e ri.

Ajo në një bisedë me fansat e saj, e pyetur nëse pandemia ka dikuar në anulimin e albumit, artistja përgjigjet se realizimi i klipeve është shtyrë për këtë arsye.

Por, jep lajmin e mirë duke thënë që albumi do publikohet gjatë këtij viti, dhe ka përgatitur rreth 60 këngë deri më tani. 

Desk
By Desk May 9, 2020 23:10