Beckham kontakton Messin, ja arsyeja

Desk
By Desk September 11, 2019 19:49

Beckham kontakton Messin, ja arsyeja

Shefi i Inter Miamit, David Beckham ka kontaktuar yllin e Barcelonës, Lionel Messi për të biseduar për një transferim të lojtarit.

Sipas mediave spanjolle legjenda e Realit dhe United, i ka premtuar argjentinasit super ofertë për tu transferuar në Amerikë.

Messi është i lirë për t’u larguar nga Barcelona në qershor dhe për këtë gjë anglezi është duke shprehur interesim të madh.

Argjentinasi me herët ka thënë se do të largohet nga “Camp Nou”, vetëm nëse do të merrte ndonjë ofertë nga ndonjë klub jashtë Evropës.

Desk
By Desk September 11, 2019 19:49