Beckham në sulm për Ronaldon

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 23 Nëntor, 2022 11:16

Beckham në sulm për Ronaldon

Ku do të vazhdojë karrierën Cristiano Ronaldo? Kjo është një pyetjet më të mëdha që kanë nisur nga dje.

Sulmuesi portugez dje është ndarë zyrtarisht me Manchester Unitedin.

“Corriere dello Sport” të mërkurën shkruan se asi portugez ende nuk ka vendosur nëse do të vazhdojë karrierën në Evropë ose do të nis aventurën në Amerikë.

Një ofertë joshëse raportohet se vjen nga Amerika e largët nga ish-partneri i tij tek ‘Djajtë e Kuq’ David Beckham, i cili e do sulmuesin portugez tek Inter Miami.

Ish-ylli i Real Madridit dhe Juventusit, kërkohet edhe nga gjiganti italian, Milan.

E ardhmja e Ronaldos thuhet së është në dorën e agjentit të tij, Jorge Mendes,

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 23 Nëntor, 2022 11:16

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...