Bëhet baba për herë të parë aktori i “Joker”

Bëhet baba për herë të parë aktori i “Joker”

Aktori i filmit “Joker” Joaquin Phoenix, i njohur nga të gjithë, më në fund do bëhet baba për herë të parë. Thuhet se partnerja e tij, Rooney Mara është në muajin e gjashtë të shtatzënisë.

Sipas “DailyMail”, Mara është fotografuar teksa shkonte të takonte të motren dhe kishte veshur një bluzë të bardhë të gjërë.

Çifit ka kaluar karantinën në Los Angelos dhe ende nuk e kanë komentuar lajmin.

Romanca e tyre ka nisur në vitin 2016 dhe në vitin 2019 u fejuan.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 20 Maj, 2020 23:12

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.