Bëhuni gati se vjen Lita, atraktive dhe mjaftë në formë sjellë projektin ‘Shko tash’ (Video)

Bëhuni gati se vjen Lita, atraktive dhe mjaftë në formë sjellë projektin ‘Shko tash’ (Video)

E re, energjike dhe mjaftë në formë, një femër më shumë klas po vjen t’i bashkangjitet skenës muzikore shqiptare pikërisht në këtë verë duke sjellë kështu një këngë mjaft ritmike që po shpërthen gjithandej. Lita, është nga Zvicra emri që po ‘kërcënon’ shumë femra me emër të estradës shqiptare pasiqë pas publikimit të projektit ‘Shko tash’ ajo ka filluar të pëlqehet shumë nga publiku shqiptarë. Një videoprojekt i punuar mjaftë mjeshtërisht dhe një këngë me plot rritëm e punuar nga DuoBassRecords e që Lita e sjellë për mrekulli. Ndonëse është projekti i saj i parë në karierën muzikore, këngëtarja e re dhe atraktive nuk ka ndërmend të ndalet pasiqë në vjeshtë pritet të sjellë hitet e reja të cilat është duke i gatuar në studiot muzikore.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 20 Korrik, 2018 21:18

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.