Bekim Sali: E kuptoj panikun e atyre që shkojnë në opozitë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 7 Nëntor, 2021 14:17

Bekim Sali: E kuptoj panikun e atyre që shkojnë në opozitë

Sekretari i përgjithshëm i partisë Alternativa, Bekim Sali, në një postim në facebook, ka shkruar se spekulimet janë të prishtme nga ata që kanë frikë nga kalimi në opozitë.

“Spekulimet janë të pritshme dhe të natyrshme nga ata që seriozisht kanë arsye të kenë frikë nga kalimi në opozitë. Por, kjo nuk u ndihmon gjë, pos që ua rrit panikën.

Ne vazhdojmë drejt afirmimit dhe avancimit të kauzës sonë, ndërsa kanë mbetur edhe pak gjëra që krejt kjo të finalizohet me një sukses që pritet gjatë kohë.

Andaj të mos biem pre e shpifjeve dhe spekulimeve, por me qetësi të punojmë e ta presim suksesin.

Na priftë e mbara!”, ka shkruar Bekim Sali.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 7 Nëntor, 2021 14:17

28
Nën
Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi sot në emrin e tij dhe në emër të deputetëve...
28
Nën
Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka lëshuar urimin e tij për 28 néntorë. Në urimin...
28
Nën
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka lëshuar urim me rastin e Ditës...
27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...