Bella Hadid me poza atraktive e veshur me kostum shumëngjyrësh

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 14 Shtator, 2020 22:54

Bella Hadid me poza atraktive e veshur me kostum shumëngjyrësh

Bella duket e parezistueshme edhe në paraqitjen e radhës.

Bella Hadid kohën e fundit është bërë shumë aktive me postime në rrjete sociale, në të cilat merr vëmendje me pozat joshëse, shkruan lajmi.net.

Në fotografitë e fundit, modelen e njohur e shohim të veshur me një kostum sportiv shumëngjyrësh dhe këmishë të zezë sipër.

Kjo veshje ia theksonte asaj format trupore, ndërsa dukej atraktive si çdo herë, duke marrë afro 1 milion pëlqime për pak orë.

Bella Hadid kohën e fundit duket se është përqendruar më shumë në profesion, andaj nuk është përfolur për ndonjë romancë. /Lajmi.net/

 

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka 14 Shtator, 2020 22:54