Ben Affleck dhe Jennifer Lopez shfaqen duke shkëmbyer përqafime

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Nëntor, 2021 23:34

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez shfaqen duke shkëmbyer përqafime

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez nuk mund t’i mbanin duart larg njëri-tjetrit, teksa u shfaqën tejet të lumtur para se të niseshin për një udhëtim privat nga Los Angeles.

Teksa ndanë një puthje pasionante pasditen e së shtunës të mbështjellë së bashku, çifti po shikonin me dashuri të madhe në sytë e njëri-tjetrit.

Nëna e dy fëmijëve kishte veshur një pallto prej 720 dollarësh me kopsa ari, xhinse të grisura, çantë lëkure të zezë dhe çizme UGG ngjyrë kafe.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck (Foto: Backgrid)

Ajo po mbante një palë vathë argjendi me flokë ngjyrë kafe të çelët paksa të valëzuara.

Ndërkohë, fituesja e ‘Oscar’ kishte veshur një këmishë të zezë komode mbi një bluzë polo blu.

Affleck dhe Lopez u rikthyen bashkë në fillim të këtij viti pas ndarjes së aktores së “Hustlers” nga ish-bejsbollisti, Alex Rodriguez.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck (Foto: Backgrid)

Në mes të majit, këngëtarja e “On The Floor” kaloi ca kohë në Los Angeles me Benn, sipas një burimi nga People.

Çifti zyrtarizuan lidhjen në muajin korrik, gjersa ishte një kremte e madhe edhe për shkak të ditëlindjes së 52-të të këngëtares.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck (Foto: Backgrid)

Affleck ishte martuar më parë me Jennifer Garner, gjersa martesa e tyre shumëvjeçare përfundoi në 2015. 

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 8 Nëntor, 2021 23:34

09
Dhj
Aleanca për Shqiptarët mbështet protestat e vozitësve të autobusëve privat në Shkup dhe solidarizohet me...
09
Dhj
Në seancën e sotme, Qeveria ka miratuar një përfundim, me të cilin obligohen shfrytëzuesit buxhetorë...
09
Dhj
Bllokada e rrugëkryqeve nga transportuesit privat u hoqën, por partitë politike vazhduan me akuzat ndaj...
09
Dhj
Ardhja e ekipit të ekspertëve amerikanë për të kontrolluar nëse zyrtarët aktualë dhe të mëparshëm...