Big Mama humb njeriun më të dashur

Big Mama humb njeriun më të dashur

Besjana Kasami e njohur me emrin artistik Big Bama para pak çastesh ka ndarë një lajm të keq me miqtë e saj në rrjetet sociale. Ajo ka njoftuar se është ndarë nga jeta prindi i saj, Adi Kasami, njofton Flaka

“Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ndërruar jetë më i dashuri ynë babai Adi Kasami, njoftojmë familjarët miqt të tjerë se varrimi i të ndjerit bëhët nesër datë 10.11.2019 në namazin e drekës, funerali niset nga shtëpia e të ndjerit në Tetovë”, shkruan Big Mama në njoftimib e saj në Fejsbuk.

Kasami ka qenë figurë publike dhe po ashtu drejtor në Qendrën për Punë dhe Politikë Sociale në Tetovë. Flaka

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 9 Nëntor, 2019 11:28

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.