Bilall Kasami: Ja ku e shoh veten pas pesë viteve

Bilall Kasami: Ja ku e shoh veten pas pesë viteve

Kryetari i Lëvizjes Besa në një intervistë për “TM Daily” në Telegrafi Maqedoni, ka folur rreth zhvillimeve politike në vend, partinë që ai e drejton, si dhe angazhimin e tij si profesor në të kaluarën.

I pyetur se ku e sheh veten pas pesë viteve, ai tha se shpreson që qytetarët të jenë në gjendje më të mirë.

“Jemi njerëz dhe jetojmë me shpresa se do të jetojmë më gjatë për t’i realizuar ata si mision që i kemi caktuar vetvetes. Mendoj se është momenti i fundit që vota opozitare të jetë fituese në këto zgjedhje, pasi shqiptarëve më shumë se kurrë ju duhet ndryshimi”.

“Unë do të kisha dashur që personalisht pas pesë viteve të jem më keq se sa që jam sot, por do të kisha dashur që popullin tim ta shoh në gjendje më të mirë”, tha mes tjerash Kasami.

Për më shumë ndiqeni videon e plotë me kryetarin e Lëvizjes Besa:

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 7 Nëntor, 2019 21:48

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.