Bilall Kasami nesër pranon postin e kryetarit të komunës nga Teuta Arifi

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Nëntor, 2021 23:06

Bilall Kasami nesër pranon postin e kryetarit të komunës nga Teuta Arifi

Nesër bëhet pranim dorëzimi i mandatit të kryetarit të komunës së Tetovës, Bilall Kasamit.

Siç mësohet Kasami do të pritet nga Teuta Arifi për të dorëzuar mandatin Kasamit.

Kasamin do të qeveris në koalicion me ASH dhe VMRO-në në Tetovë./TetovaSot

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Nëntor, 2021 23:06