Bilall Kasami nesër pranon postin e kryetarit të komunës nga Teuta Arifi

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Nëntor, 2021 23:06

Bilall Kasami nesër pranon postin e kryetarit të komunës nga Teuta Arifi

Nesër bëhet pranim dorëzimi i mandatit të kryetarit të komunës së Tetovës, Bilall Kasamit.

Siç mësohet Kasami do të pritet nga Teuta Arifi për të dorëzuar mandatin Kasamit.

Kasamin do të qeveris në koalicion me ASH dhe VMRO-në në Tetovë./TetovaSot

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Nëntor, 2021 23:06
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.