Bim Bimma ironizon me postimin e bërë, ilustron kryeministrin Avdullah Hoti si një ‘kukull’ të dirigjuar nga Isa Mustafa

Bim Bimma ironizon me postimin e bërë, ilustron kryeministrin Avdullah Hoti si një ‘kukull’ të dirigjuar nga Isa Mustafa

Reperi e ka bërë të ditur tashmë se është kundër kësaj kaste politike.

Bim Bimma me anë të disa postimeve që ka bërë muajt e fundit bën të qartë se është në përkrahje të Lëvizjes Vetëvendosje, shkruan lajmi.net.

Dhe reperi nuk ka nguruar që të thumboj partitë kundërshtare gjatë kësaj kohe, ai ka ironizuar me një postim kryetarin e LDK-së Isa Mustafa, dhe kryeministrin Avdullah Hotin.

Reperi ka publikuar një ilustrim ku shohim kryeministrin Hoti si një ‘kukull’ e drejtuar nga Isa Mustafa i cili po ashtu dirigjohet nga një gjarpër. /Lajmi.net/

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 6 Qershor, 2020 23:06

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.