Blerina Matraku dhe KMC konfirmojne klipin tek Max Production!

Blerina Matraku dhe KMC konfirmojne klipin tek Max Production!

Kishte disa kohe qe perflitet per nje bashkepunim mes kengetares Blerina Matraku dhe reperit KMC dhe duket se gjithçka eshte gati. Me tekst te Fifit, orkestrim dhe aranzhim nga Gramoz Kozeli dhe Dj Rob, klipi do xhirohet nga Max Production. Kenga do jete ritmike dhe pritet vetem titulli dhe realizimi i klipit! Kjo eshte konfirmuar nga te kengetaret duke postuar ne story-t e tyre kastin realizues te kenges dhe klipi. Suksese!

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 27 Mars, 2018 18:57

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.