Boban largohet nga Milani me një letër, në pikëpyetje e ardhmja e Maldinit!

Driton Zenku
By Driton Zenku March 7, 2020 13:16

Boban largohet nga Milani me një letër, në pikëpyetje e ardhmja e Maldinit!

Zvonimir Boban i ka orët të numëruara te Milanit. Aventurës së kroatit si i ndarë në shtëpi po i vjen fundi, me këtë të fundit që tashmë mund të konsiderohet një ish në shtëpinë e Milanit dhe në orët e ardhshme do të lërë zyrtarisht klubin kuqezi.

Nëse të premten vizita e Gazidis në Milanello dhe mungesa e Boban, Maldinit dhe Massarës ishin fotografia më e qartë e situatës, sëfundmi ka dalë në skenë një letër për shkarkimin përfundimtar të Zvones dhe në orët e ardhshme gjithçka do të bëhet formale.

Me largimin e Boban është e paqartë situata se çfarë do të ndodhë me Paolo Maldinin, ndoshta edhe ish-kapiteni nuk mund ta pranojë dot situatën që krijuar në shtëpinë e Milanit dhe mund të vendosë të largohet.

 
 

Top Channel

Driton Zenku
By Driton Zenku March 7, 2020 13:16