Boki 13, vazhdon lufta LSDM – VMRO DPMNE

Boki 13, vazhdon lufta LSDM – VMRO DPMNE

Kanë kaluar dy muaj që kur Boki 13 është në paraburgim, dhe nuk është marrë në pyetje, kanë reaguar nga VMRO-DPMNE përmes një kumtese duke pyetur çfarë është ajo që e di Boki 13, dhe pse kanë frikë prokurorja Vilma Ruskovska dhe kryeministri Zoran Zaev.

Po ashtu LEXO: 

VMRO ka insistuar që me ligjin të shfuqizohen lëndët e PSP-së të hapura pas 30 qershorit të vitit 2017 ?

Reketi dhe Bombat mollë sherri mes palëve

Dalin në opinion “shkaqet” që pamundësuan arritjen e marrëveshjes për Prokurorinë ?!

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 11 Shtator, 2019 11:12

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA