Bombardojnë Albanian Outlawz!

Bombardojnë Albanian Outlawz!

Rep grupi shqiptarë tashmë i njohur po thuajse në të gjithë vëndet ku flitët shqip Albanian Outlawz i përbërë nga Rabit Hysenaj dhe Adhurim Alidemaj kanë lansuar albumin e tyre të titulluar “Flejna Kur T’Desum”. Ky album është pritur shumë mirë nga të gjithë fansat por veqanarishtë nga hip hop dexhuesit! Albumi është punuar nga hierarki e lartë dhe shum profesionale muzikore në Zvicërr! Bashkë me albumin grupi në fjalë ka lansuar dhe super projektin muzikorë “NO DRAMA” videoklip ky i punuar nga Besnik Hysenaj i cili ka treguar përkushtim të madhë deri në finalizimin e detajit më të vogel në këtë videoprojekt! Albanian Outlawz nuk do ndalën së punuari dhe përveq këngëve sollo ata së shpejti do e sjellin projektin e tyre të radhës me anëtarin e labelit “PINT” Kepman këngë kjo e cila do të punohet dhe inqizohet po ashtu në Zvicër.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 31 Mars, 2018 20:03

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.