Bruno dhe Nora Istrefi sjellin “M’ke mungu”

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Maj, 2023 20:07

Bruno dhe Nora Istrefi sjellin “M’ke mungu”

Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar prej ditësh, këngëtarët Burno Revolt dhe Nora Istrefi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“M’ke mungu” titullohet kënga e tyre më e re, e cila është ritmike e zhanrit R&B.

Muzika është kompozuar nga Kushtrim Kelani dhe producenti Nurteel, gjersa për vargjet e tekstit janë kujdesur Endrit Mumajesi (MUMA) dhe Nurteel.

Bruno në klipin “M’ke mungu” (Foto: Bruno Revolt/Instagram)

Kënga me premisa për t’u bërë një hit veror, është vizualizuar edhe me një klip, në të cilin dyshja vijnë me një paraqitje mjaft atraktive.

Xhirimet janë kryer në bregdetin shqiptar, teksa për anën vizuale të projektit është kujdesur produksionit nga Shqipëria, Max Production.

Ky është projekti i parë muzikor i Brunos që pas pjesëmarrjes së tij në spektaklin shumë të shikuar, Big Brother VIP Kosova, ku arriti deri në gjysmëfinale. /Telegrafi/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Maj, 2023 20:07

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare