Buçkovski: Cërvenkovski ma “luajti” edhe mua në 2006-tën, të njejtën ia bëri edhe Zaevit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Nëntor, 2021 22:59

Buçkovski: Cërvenkovski ma “luajti” edhe mua në 2006-tën, të njejtën ia bëri edhe Zaevit

Ish kreu i LSDM-së, Vllado Buçkovski sonte në ClickPlus foli edhe për rezultatin e LSDM-së në zgjedhjet locale. Thotë se Branko Cërvenkovski në fillim të kampanjës e ka dëmtuar Zaevin, duke shtuar se edhe ai vetë në vitin 2006 është përballur me Çërvenkovskin.  

 “Branko nuk e fsheh se ka ambicie. Branko e dëmtoi Zaevin në fillim të kampanjës. Edhe unë u përballa me kotësin e Cërvenkovskit në vitin 2006. Nuk është rastësi që një pjesë e anëtarëve të LSDM-së qëndruan në shtëpi”, tha Buçkovski në ClickPlus në TV21.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Nëntor, 2021 22:59
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.