Bukuroshja “ndez” rrjetet sociale, shfaq linjat seksi në bikini

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Shkurt, 2023 21:17

Bukuroshja “ndez” rrjetet sociale, shfaq linjat seksi në bikini

Vajza 24-vjeçare e baroneshës Brady, Sophia Peschisolido, e cila është influencuese, është cilësuar si ‘gruaja më e bukur në botë’ pasi ndau me bikini në faqen e saj në Instagram.

Bukuroshja brune 24-vjeçare hyri në faqen e saj në Instagram gjatë javës për të ngacmuar ndjekësit e saj me një shfaqje vërtet të bukur, shkruan “Daily star”, përcjell “Bota sot”.

E veshur me një sërë bikini të ndryshme, Sophia pyeti: “Cilat bikini ju pëlqen më shumë?” në mbishkrimin e postimit.

close

volume_off

Image

Sophia Peschisolido

FOTO GALERI

Duke treguar kthesat e saj vrasëse dhe barkun e lavanderi, Sophia pozoi me vetëbesim me një përzgjedhje rroba banje të ndryshme.

Fillimisht ajo veshi një bikini me tela të bardhë dhe blu të kaltër me detaje dhe pajisje ari përpara se klipi të kalonte në pamjen tjetër.

Image

Sophia Peschisolido

FOTO GALERI

Më pas Sophia veshi një stil identik të fijeve dy pjesë, por këtë herë në një nuancë kafe.

Duke pozuar përballë një muri dhe duke treguar figurën e saj, Sophia u kthye dhe shkundi plaçkën e saj për t’i dhënë fansave të saj një emocion.

Image

Sophia Peschisolido

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Shkurt, 2023 21:17