Burgoset 73- vjeçari nga Gostivari

Linda Limani
By Linda Limani March 6, 2020 12:06

Burgoset 73- vjeçari nga Gostivari

Dje rreth orës 13 e 30 minuta, pjestarët e policisë nga SPB Tetovë- Departamenti për punë të brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria 73- vjeçarin N.N. nga Gostivari, i cili paraprakishtë në Spitalin e Gostivarit ,,Ferid Murat” ka filluar një zënkë verbale me të punësuarit dhe të njëjtit i ka kërcënuar, njofton Flaka 

Menjëherë pas denoncimit të rastit është kryer bastisje në shtëpinë e tij, ku janë gjetur dhe konfiskuar një pushkë për gjuajtje, një pistoletë dhe
7 plumba.

Rasti është duke u zbardhur. Flaka

Linda Limani
By Linda Limani March 6, 2020 12:06