Burri sulmohet nga krokodili, më pas ndodh mrekullia

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 9, 2020 22:43

Burri sulmohet nga krokodili, më pas ndodh mrekullia

Ngjarja ndodh në Indi dhe është bërë virale për pak kohë në intenet, për një arsye të çuditshme.

Videoja në fjalë tregon momentin kur njëri nga ta sulmohet nga krokodili, teksa po argëtohej duke u freskuar në një lum, transmeton lajmi.net.

Fatmirësisht jeta e burrit u shpëtua nga shoku i tij brenda pak sekondave, derisa të dytë ishin duke u larë.

Ndiqeni ngjarjen më poshtë. /Lajmi.net/

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka September 9, 2020 22:43