Butrint Imeri ka lansuar këngën e tij më të re, “Si përpara”

Butrint Imeri ka lansuar këngën e tij më të re, “Si përpara”

E paralajmëruar edhe më parë si një hit veror, kënga është e një stili tipik veror dhe ka një videoklip interesant me vlera të larta.

E paralajmëruar edhe më parë si një hit veror, kënga është e një stili tipik veror dhe ka një videoklip interesant me vlera të larta.

Butrinti në një postim të bërë dje në InstaStory kishte paralajmëruar se kjo nuk do të jetë kënga e vetme këtë verë.

.

“Pas kësaj kënge edhe dy bomba të tjera”, ka shkruar ai.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 27 Qershor, 2020 22:50

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.