Buzëqesh Milani, rikthehen dy yjet e ekipit

Desk
By Desk 16 Prill, 2019 19:59

Buzëqesh Milani, rikthehen dy yjet e ekipit

Lajme të mira nga infermeria e Milanit në prag të ndeshjes kunër Parmës këtë fundjavë. 

Siç raportohet nga kanali televiziv “Sky Sport”, Donnarumma dhe Paqueta janë trajnuar regullisht në stërvitje dhe janë të gatshëm për Gattuson që këtë fundjavë në ndeshjen kundër Parmës në transfertë.

Të dy lojtarët u dëmtuan në ndeshjen ndaj Udinesës pak ditë më parë. Donnarumma kishte pësuar një lëndim të muskujve, ndërsa Paqueta kishte ndryshur kyçin e këmbës.

Desk
By Desk 16 Prill, 2019 19:59