Capital T paralajmëron këngë të re dedikuar nënës së tij

Desk
By Desk May 11, 2020 23:04

Capital T paralajmëron këngë të re dedikuar nënës së tij

Ditën e djeshme (e diel) në mbarë botën është shënuar Dita e Nënës, për të nderuar e respektuar figurën e nënës.

Dhe në këtë ditë të veçantë, reperi Capital T ia bëri dhuratën më të bukur së ëmës, i cili tregoi se ia ka dedikuar një këngë të cilën e ka interpretuar dje (10 maj).

“E kam bërë një këngë për nënën time dhe e kam kënduar për të në Ditën e Nënës, ndenja më e mirë ndonjëherë. E dua shumë”, kanë qenë fjalët e reperit të njohur.

Ai njëherësh bën të ditur se ky projekt është pjesë e albumit të katërt të titulluar “Skulpturë”.

“Kënga është pjesë e albumit Skulpturë”, ka shkruar në fund të fotografisë 28-vjeçari.

Ndërkaq, Kapo vetëm dy ditë më parë u komentua në faqet rozë për anën e tij humane.

Capital T (Foto: Instagram)

Desk
By Desk May 11, 2020 23:04