Cardi B, posedon koleksion makinash luksoze, por nuk ka patentë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Nëntor, 2021 23:37

Cardi B, posedon koleksion makinash luksoze, por nuk ka patentë

Ndonëse nuk ka një patentë, Cardi B zotëron një koleksion vezullues makinash luksoze.

Reperja amerikane numëron në garazhin e saj një Lamborghini Urus, një Mercedes G Wagon dhe McLaren. Por nuk mbaron këtu, mes bizhuve me 4 rrota, 29-vjeçarja rreshton dhe një Chevrolet Suburban, një Bentley Bentayga si dhe një Rolls Royce Cullinan.

Gjatë një interviste, këngëtarja pranoi se është një shofere e keqe dhe për këtë arsye nuk ka leje drejtimi, por tregon se ka kaq shumë makina pasi i pëlqen të bëjë foto me to.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Nëntor, 2021 23:37

28
Nën
Kur e mora përgjegjësinë e kryeministrit para 10 muajsh, haptas u thashë të gjithëve: qëllimi...
28
Nën
Ministri për shoqëri informatike dhe administratë, Admirim Aliti mori pjesë në ngjarjen publike në temën:...
28
Nën
Rektori i Universitetit ka shkruar një postim pas reagimeve të shumta në rrjetet sociale, pasi...
28
Nën
Në vazhdën e forcimit të ekipit Taravari, sot Aleancës për Shqiptarët iu bashkangjit profesori me...