Cardi B, posedon koleksion makinash luksoze, por nuk ka patentë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Nëntor, 2021 23:37

Cardi B, posedon koleksion makinash luksoze, por nuk ka patentë

Ndonëse nuk ka një patentë, Cardi B zotëron një koleksion vezullues makinash luksoze.

Reperja amerikane numëron në garazhin e saj një Lamborghini Urus, një Mercedes G Wagon dhe McLaren. Por nuk mbaron këtu, mes bizhuve me 4 rrota, 29-vjeçarja rreshton dhe një Chevrolet Suburban, një Bentley Bentayga si dhe një Rolls Royce Cullinan.

Gjatë një interviste, këngëtarja pranoi se është një shofere e keqe dhe për këtë arsye nuk ka leje drejtimi, por tregon se ka kaq shumë makina pasi i pëlqen të bëjë foto me to.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 1 Nëntor, 2021 23:37
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.