Back to homepage

Denoncime

Personit të dyshuar si autor i 57 grabitjeve në rajonin e Gostivarit, i kthehet pasaporta?!

Personit të dyshuar si autor i 57 grabitjeve në rajonin e Gostivarit, i kthehet pasaporta?!

Jo zyrtarisht, Agjencia e lajmeve Flaka mëson që personit të dyshuar si autor i 57 vjedhjeve në rajonin e Gostivarit, Idajet Ahmedi i është kthyer pasaporta. Avokatja e tij është paraqitur në Stacionin Policor dhe me urdhër kërkesën nga Gjykata

Read Full Article
Pas disa shtyerjeve, të hënën pritet të zhvillohet gjygji   mbi rastin “Parcela në Mavrovë”

Pas disa shtyerjeve, të hënën pritet të zhvillohet gjygji mbi rastin “Parcela në Mavrovë” Updated

Të hënën me 8 Maj pritet të zhvillohet seanca gjyqësore ndaj ish shefi i urbanizmit në Komunën Mavrovë – Rostushë, pas shumë seancave të prolonguara, përcjell Flaka  Ndryshe, disa herë radhazi po shtyhet seanca gjyqësore ndaj ish shefi i urbanizmit në Komunën

Read Full Article
“Hajduti serik”, skandali i publikuar në Flaka mbërrinë në studio televizive. Flet ministri Lloga!

“Hajduti serik”, skandali i publikuar në Flaka mbërrinë në studio televizive. Flet ministri Lloga! Updated

Skandali me vjedhësin serik nga Gostivari daton nga fundi i vitit 2018. Edhe pse kanë kaluar gati 5 vite, rasti nuk ka një epilog dhe vjedhësi i akuzuar për më tepër se 50 vjedhje të realizuara në rajonin e gjerë

Read Full Article
“Hajni” që nuk i lë rehat banorët e Gostivarit?- Lloga: Do të shkoj vet në seancën e Këshillit Gjyqësor

“Hajni” që nuk i lë rehat banorët e Gostivarit?- Lloga: Do të shkoj vet në seancën e Këshillit Gjyqësor Updated

Krenar Lloga deklaroi se nuk është i informuar për rastin e “hajnit” të Gostivarit, i cili edhe pse ka shkaktuar 56 vjedhje, vazhdon të jetë i lirë pasi Gjykata e Apelit ka shfuqizuar vendimin e Gjykatës Themelore. Sipas tij, për

Read Full Article
Të hënën pritet të zhvillohet seanca gjyqësore ndaj ish shefi i urbanizmit të Mavrovë – Rostushës

Të hënën pritet të zhvillohet seanca gjyqësore ndaj ish shefi i urbanizmit të Mavrovë – Rostushës

Të hënën me 10 Prill pritet të zhvillohet seanca gjyqësore ndaj ish shefi i urbanizmit në Komunën Mavrovë – Rostushë, pas shumë seancave të prolonguara, përcjell Flaka Ndryshe, disa herë radhazi po shtyhet seanca gjyqësore ndaj ish shefi i urbanizmit

Read Full Article