Bora ka dy fjalë për kunatet e saj, Heidi

Kalofsh bukur zemër, ky është mesazhi i Bora Zemanit drejtuar kunatës Hejdi Baci në një postim në rrjetert sociale, duke publikuar edhe tre fotografi të të dashurës së re të kunatit. Flaka Media

Read Full Article

Po rritet djali i Bora Zemanit, po bëhet burrë

Djali i moderatores Bora Zemani, Arbori, tashmë është 10 vjeçar. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Bora ka publikuar fotografi me djalin e saj. Lumturia është evidente mes mamit dhe çunit. Flaka Media

Read Full Article

Efi bëhet si sirenë në mes të detit Përditësuar

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Albania’ Efi Dhedhes është mjaftë aktive në rrjetet sociale. Efi aktualisht gjendët me pushime ku po i shijon pafund. Se kush po e shoqëron bukuroshen në këto pushime mbetët të kuptohet në vazhdim.

Read Full Article

Kush është kjo?

Kjo është Arilena e famshme e ekranit shqiptar e cila verën nuk e shijon veç në bregdet por edhe në anët e tjera të natyrës. E bukur apo jo? Flaka Media

Read Full Article

Big Mama shfaqen nga plazhi në shoqëri të një mashkulli

E famshmja Big Mama së fundmi është shfaqur nga plazhi dhe jo vetëm, por në shoqëri të një mashkulli, shkruan Flaka

Read Full Article

Soni Malaj me top në dorë. A tenton të shënon gol në portën e kundërshtarit? Përditësuar

E famshmja dhe interpretuesja e hiteve të dy dekadave të fundit, Soni Malaj shpesh na befason me paraqitjet e saja. Si vendi, kuvendi. Soni paraqitet nga një rezidencë të bukur në prapavijë me një fustan tërheqës e me top në

Read Full Article

Arbana Osmani tepër elegante

Arbana Osmani ndryshon stilin e veshjes varësisht nga momenti e paraqitja. Në ndonjë event e shohim shumë serize e elegante e në ndonjë tjetër me stil plazhi. Në rastin e fotografive të fundit të publikuara në Instragam, Arbana paraqitet tejet

Read Full Article

Bora Zemani nuk i ndahet plazhës

Moderatorja e famshme Bora Zemani nuk po i ndadet plazhit dhe detit. Një ditë të lirë, shpejton ta nxjerr maksimumin nga privilegjet që ofron plazhi. Sigurisht, vitamina D, por edhe ngjyra trupore e Çokolladës duket se janë opsesion i Borës.

Read Full Article

Beniada moj Beniada

Beniada po shijon pushimet verore në maksimum. Si duket, Beniada i ka pritur gjatë këto momente verore, e përgatitur në maksimum për pamjen trupore. Flaka Media

Read Full Article

Soni Malaj në Prishtinë

Këngëtarja e famshme shqiptare Soni Malaj vazhdon të mbajë në fokus vëmendjen e opinionit. Tërheqëse e me linja trupore fantastike Soni vazhdon të mbretëron skenën për më shumë se dy dekada. Së fundmi, Soni është shfaqur në një eveniment në

Read Full Article