“Selena po luan me zjarrin”

A është Selena Gomez dhe Wiz Khalifa çifti më i ri hollivudian? Sipas një burimi, Gomez dhe Khalifa, të cilët janë duke punuar momentalisht për projekte muzikore, thuhet gjithashtu se ka nisur diçka mes tyre. Një burim për revistën “Ok!”

Lexo tërë artikullin

Paul McCartney do të luajë përkrah Johnny Depp

Paul McCartney ka firmosur një kontratë për të luajtur përkrah Johnny Depp në filmin e ri “Pirates Of The Caribbean: Dead Men Tell No Tales”. Legjenda e “Beatles” do të shfaqet në një skenë që është shtuar së fundmi nga

Lexo tërë artikullin

Geri Halliwell para se të ishte një Spice

Geri Horner, Halliwell kur ishte beqare, mori famë me grupin historik SpiceGirls, por duket se 43-vjeçarja do të mbahet mend gjithmonë për çfarë ka qënë më parë. Foto të reja janë publikuar të kokëkuqes së Spice, në një kohë që

Lexo tërë artikullin

Të doli gjoksi Neelam Gill

Modelja britanike Neelam Gill ka realizuar një set fotosh në plazhet e Malibusë. Gill ka nxjerr gjoksin teksa ndërronte veshjen e saj. Pavarësisht ndihmës së asistentes që përpiqej të mbulonte modelen 21-vjeçare, nuk i ka shpëtuar syrit të aparatit. Ish

Lexo tërë artikullin

“Vajza ime kërkon vitamin D”

Bar Rafaeli është pesë muajshe shtatzënë dhe në pritje të fëmijës së saj të parë. Ajo ka postuar të premten një foto teksa shfaqet e relaksuar, dhe duke shijuar diellin në plazh. Modelja 30-vjeçare tregon format e saj të shtatzanisë

Lexo tërë artikullin
A ka menduar Shyhrete Behluli për një martesë të dytë? (VIDEO)

A ka menduar Shyhrete Behluli për një martesë të dytë? (VIDEO)

Ylli i muzikës popullore Shyhrete Behluli ishte protagonistja e radhës e rubrikës Kutia në emsionin Ndrrim i Natës në Klan Kosova. Ajo ka treguar se tek vetja pëlqen sinqeritetin, ndërsa ka thënë gjithashtu se beson deri diku në fantazmë. Këngëtarja

Lexo tërë artikullin