Rovena Dilo mund të pi dy gota në një kohë

Rovena Dilo mund të pi dy gota në një kohë

Këngëtarja shqiptare Rovena Dilo është bërë frekuentuese mjaft e mirë e jetës së natës në Tiranë. Këtë herë ajo ka publikuar një foto mjaft gazmore në të cilën mban dy gota verë në duar, me idenë se mund t’i konsumojë

Lexo tërë artikullin
Nisin pushimet për Jailyne

Nisin pushimet për Jailyne

Jailyne Ojeda Ochoa është modelja që po merr vëmendjen më të madhe në Instagram, dhe e gjithë kjo fjalë të pasmeve të saj.

Lexo tërë artikullin
Viber bëhet i papërgjueshëm

Viber bëhet i papërgjueshëm

Viber së fundmi ka prezantuar enkriptimin fundor për të gjitha mesazhet dhe thirrjet në platformën e saj, duke përfshirë edhe grupet me deri në 200 anëtarë. Kompania, e themeluar në Izrael dhe blerë nga Rakuten në vitin 2014, bëri të

Lexo tërë artikullin
Zëvendëskryeministri Halili: BDI është një strukturë e madhe

Zëvendëskryeministri Halili: BDI është një strukturë e madhe

Delegacion i Shtabit Qendror Zgjedhor edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar me vizitat nëpër shtabet zgjedhore në njësinë e parë zgjedhore, përkatësisht në komunën e Sarajit. Sot janë vizituar shtabet vendore në fshatin Kondovë dhe në fshatin Rashce e

Lexo tërë artikullin
Shëtitje me biçikleta për Ditën e Tokës

Shëtitje me biçikleta për Ditën e Tokës

Këndi Amerikan në Tetovë në bashkëpunim me Komunën e Tetovës, Universitetin Shtetëror të Tetovës, Universitetin e Evropës Juglindore në Tetovë dhe shkollat fillore  e\dhe të mesme të Tetovës organizojnë shëtitje me biçikleta me moton “Tetova Bike Day” të Premten  (22.04.2016)

Lexo tërë artikullin
Hoxha thumbon Rufi Osmanin, Besën…

Hoxha thumbon Rufi Osmanin, Besën…

Xhezair Shaqiri-Komandant Hoxha ia kthen shpinën ish bashkëpunëtorit të tij Rufi Osmani duke e bërë atë fajtor për përçarjen në RDK. Ai legjitimon kryetarin e shkarkuar të RDK-së, Vesel Memedi dhe indirekt sulmon Lëvizjen Besa si një lëvizje që i

Lexo tërë artikullin
Zeqiri: Sela është duke penguar bashkëpunimin e opozitës

Zeqiri: Sela është duke penguar bashkëpunimin e opozitës

“Partive opozitare ju mungon të tejkalojnë vetveten . Në fakt tani më është e qartë se vetëm një parti politike është duke penguar bashkëpunimin e plotë të opozitës ajo është LR PDSH-ja e Ziadin Selës pasiqë vetëm ajo nuk nënshkroi

Lexo tërë artikullin
Bozhinovski ekstradohet në Maqedoni

Bozhinovski ekstradohet në Maqedoni

Zoran Bozhinovski, pronar i portalit “Bure vesnik” sot është ekstraduar për Maqedoni. Ai kërkohet për shoqërim në grup kriminel, spiunim dhe shantazh, mëson Tanjug, transmeton politika.rs. Ministri i Drejtësisë serbe, Nikolla Selakoviq, ka firmosur vendimin për ekstradim të Bozhinovskit pas

Lexo tërë artikullin
Canoski: Ishte  hakmarrje për shkak të braktisjes së koalicionit me VMRO-në

Canoski: Ishte hakmarrje për shkak të braktisjes së koalicionit me VMRO-në

Biznesmeni Fijat Canoski në emisionin “10 Minuta” tha se: “Nikolla Gruevski frikësohej nga Branko Cërvenkovski dhe kur fitoi në zgjedhjet e vitit 2011, ai iu hakmorr të gjithëve. Sipas tij, rrënimi i “Kosmos-it”, ishte  hakmarrje, për shkak të braktisjes së

Lexo tërë artikullin
Eneda Tarifa promovon këngën

Eneda Tarifa promovon këngën

Përfaqësuesja shqiptare në garën për këngën më të mirë europiane, ka përfunduar pjesën më të rëndësishme të promovimit të këngës “Fairytail” në skenat europiane. Pas Holandës e Anglisë, Eneda Tarifa do të udhëtojë në Serbi e Maqedoni për të vijuar

Lexo tërë artikullin

REKLAMA