Kthehu në faqen kryesore

Online Shopping

One Shop ua sjell “Slim n Lift”, kanatjere magjike për meshkuj për dobësim

One Shop ua sjell “Slim n Lift”, kanatjere magjike për meshkuj për dobësim

Dukuni 5 deri në 10 kilogram më pak  me trikon (bluzë) të re Slim n Lift –  kanatjere e brendëshme meshkujsh për dobësim. Përjetoni transformimin e plotë të trupit në vetëm pak minuta! Bluzë Slim n Lift është e lehtë,

Lexo tërë artikullin
DermaSuction, paisje pastrimi me vakum për pikat e zeza dhe papastertitë

DermaSuction, paisje pastrimi me vakum për pikat e zeza dhe papastertitë

DermaSuction, është aparati revulicionar për pastrim  me vakum për pikat e zeza dhe papastertitë, që së fundmi e sjell në treg online shitorja më e madhe në RMV, One Shop. DermaSuction, është paisje pastrimi me vakum per pikat e zeza

Lexo tërë artikullin
Produkt i ri nga One Shop, Gërshërë Kuzhine Clever Cutter

Produkt i ri nga One Shop, Gërshërë Kuzhine Clever Cutter

Gërshërët për Kuzhinë Clever Cutter janë produkti i ri i prezantuar nga One Shop Maqedoni.  Gërshërët llogariten si çelësi i artë në kuzhinën tuaj Kurseni kohë në prerjen e përbërësve për mëngjes, drekë dhe darkë – përdorni prerësin Clever Cutter,

Lexo tërë artikullin
Rifitoni elegancën tuaj me Vibra Tone

Rifitoni elegancën tuaj me Vibra Tone

Vibra Tone është një rrip masazhues i cili favorizon edhe ne pak minuta ne përdorim te përditshëm rimodelimin e barkut, ijëve, kofshëve dhe muskujve te fund shpinës përmes masazhimit vibrues shume efikas që ua sjell One Shop   Vibra Tone është

Lexo tërë artikullin
Real Doctors +, korseti që i jep fund dhembjes së shpinës

Real Doctors +, korseti që i jep fund dhembjes së shpinës

Dhembja e shpinës lajmerohet te te rinjte, por, te me te vjetrit; dhembja eshte me intensive. Shkaktaret me te shpeshte jane ngritjet e peshave dhe pozitat jo te pershtatshme ne vendin e punes. One Ship ua sjell korsenë për shpinën

Lexo tërë artikullin
Jeni lodhur nga larja e tepihëve ? Ja zgjidhja ideale

Jeni lodhur nga larja e tepihëve ? Ja zgjidhja ideale

Jeni lodhur nga ndotja e vazhdueshme e tepihëve në ambientet e juaja familjare ? Jeni një familje me fëmijë të vegjël ? Shitorja “online” më e madhe në vend “One Shop”, u njofton që arritën modelet më të reja të

Lexo tërë artikullin
Njihuni me produktin që u ndihmon të djersisni dhe të humbisni në peshë

Njihuni me produktin që u ndihmon të djersisni dhe të humbisni në peshë

Shitorja Online “One Shop”, ua sjell produktin më të shitur në vitin 2019 “Hot Shapers”, strce të gjata të cilat ju ndihmojnë të djersisni dhe të humbisni në peshë.  Mund t’i mbani veshur sa herë që jeni duke ndenjur ose

Lexo tërë artikullin