Festa dhe pushime ideale

Festa dhe pushime ideale

Puna, familja, jeta duket se na merr shumë energji përgjatë gjithë vitit, dhe ky fakt evidentohet dukshëm tek kategori të caktuara individësh. Andaj, festat vijnë si një bekim për të gjithë ne, duke na çliruar nga ngarkesat dhe rutina e

Lexo tërë artikullin
VERA 2017 | Kompleksi Gjilani – Ksamil, vendi ideal për pushime verore | VIDEO

VERA 2017 | Kompleksi Gjilani – Ksamil, vendi ideal për pushime verore | VIDEO

Agjencia Turistike Traveller’s Point me Seli në Gostivar dhe Tiranë, për sezonin turistik Vera 2017 në Shqipëri, ka sjell në ofertë edhe kompleksin turistik “Gjilani” në Ksamil të Sarandës. Kompleksi Gjilani, është i vendosur në njëren nga pjesët më të

Lexo tërë artikullin
VERA 2017 | Rafaelo Resort, parajsa e bregdetit shqiptar | VIDEO

VERA 2017 | Rafaelo Resort, parajsa e bregdetit shqiptar | VIDEO

Agjencia Turistike Traveller’s Point me Seli në Gostivar dhe Tiranë, për sezonin turistik Vera 2017 në Shqipëri, ka sjell në ofertë edhe resort Rafaelo. Oferta parashikon 7 netë qëndrim me çmim fantastik prej 329 euro për person, përfshi mëngjesin dhe

Lexo tërë artikullin
Vera 2017 | Hotel Bonita në Durrës, oferta më e qëlluar e sezonit turistik

Vera 2017 | Hotel Bonita në Durrës, oferta më e qëlluar e sezonit turistik

Agjencia Turistike “Traveller’s Point”, me seli në Tiranë, Gostivar dhe Sarandë, për sezonin turistik Vera 2017, sjellë ofertën sencazionale me çmim marramendës për vetëm 291 euro, përfshi akomodim në hotel 7 netë, dy  vakte ushqim (mëngjes dhe darkë), pishina, plazhi, WI-FI,

Lexo tërë artikullin
VERA 2017 | Hotel “Regina” në Vlorë u sjellë ofertën e parezistueshme | VIDEO

VERA 2017 | Hotel “Regina” në Vlorë u sjellë ofertën e parezistueshme | VIDEO

Agjencia Turistike Traveller’s Point me Seli në Gostivar dhe Tiranë, për sezonin turistik Vera 2017 në Shqipëri, ka sjell në ofertë edhe kompleksin turistik “Regina” në Vlorë.  

Lexo tërë artikullin
VERA 2017 | Aliko në Vlorë, vendi i përallave verore. Ofertë fantastike | VIDEO

VERA 2017 | Aliko në Vlorë, vendi i përallave verore. Ofertë fantastike | VIDEO

Agjencia Turistike Traveller’s Point me Seli në Gostivar dhe Tiranë, për sezonin turistik Vera 2017 në Shqipëri, ka sjell në ofertë edhe kompleksin turistik  Aliko. Hoteli ka 28 dhoma 4 jane suita, 4 dhoma teke , 4 dhoma matrimoniale dhe 16

Lexo tërë artikullin
VERA 2017 | Tropikal Resort, mrekullia buzë detit Adriatik, ja oferta senzacionale | FOTO GALERIA

VERA 2017 | Tropikal Resort, mrekullia buzë detit Adriatik, ja oferta senzacionale | FOTO GALERIA

Agjencia Turistike Traveller’s Point me Seli në Gostivar dhe Tiranë, për sezonin turistik Vera 2017 në Shqipëri, ka sjell në ofertë edhe kompleksin turistik “Tropikal Resort, në Durrës. Tropikal Resort është një hotel resort gjigand që ndodhet në qytetin e

Lexo tërë artikullin
VERA 2017 | Kompleksi Gjilani – Ksamil, vendi ideal për pushime verore | VIDEO

VERA 2017 | Kompleksi Gjilani – Ksamil, vendi ideal për pushime verore | VIDEO

Agjencia Turistike Traveller’s Point me Seli në Gostivar dhe Tiranë, për sezonin turistik Vera 2017 në Shqipëri, ka sjell në ofertë edhe kompleksin turistik “Gjilani” në Ksamil të Sarandës. Kompleksi Gjilani, është i vendosur në njëren nga pjesët më të

Lexo tërë artikullin
Analiza e Alistar Campbell: Duhet ta vizitoni Shqipërinë

Analiza e Alistar Campbell: Duhet ta vizitoni Shqipërinë

Nëse nuk keni prenotuar ende pushimet, duhet patjetër të shkoni në Shqipëri. Kjo është këshilla që ish-zëdhënësi i Toni Blerit, Alistar Campbell i jep britanikeve. “Shqipëria,-shkruan ai në faqen e tij të internetit- nuk është ai vendi ku ka një

Lexo tërë artikullin
Shkoni në vendet e Games of Thrones

Shkoni në vendet e Games of Thrones

Dimri i Madh, Kalaja të gjitha vendet misterioze për ata të apasionuar pas Games of Thrones (Froni i Shpatave), saga që tashmë është në edicionin e shtatë është bërë këto ditë më popullori në internet Në Google Street View ka

Lexo tërë artikullin