<strong>Doli lakuriq në rrugë, aktorja e famshme përfundon në spital psikiatrik</strong>

Doli lakuriq në rrugë, aktorja e famshme përfundon në spital psikiatrik

Aktorja e famshme amerikane, Amanda Bynes ka qëndruar për rreth 72 orë në një spital psikiatrik, pasi doli e zhveshur në rrugë. Ajo iu afrua një shoferi qe po kalonte aty e i tha se ishte duke kaluar një moment

Read Full Article
Brooklyn Beckham zbulon tatuazhin e ri dedikuar bashkëshortes Nicola Pletz

Brooklyn Beckham zbulon tatuazhin e ri dedikuar bashkëshortes Nicola Pletz

Brooklyn Beckham zbuloi një tjetër tatuazh për nder të gruas së tij Nicola Peltz teksa u shfaq në “The Jennifer Hudson Show” të mërkurën (22 mars). Djali 24-vjeçar i futbollistit David Beckham dhe ish-yllit të “Spice Girl”, Victoria Beckham hoqi

Read Full Article
Dyshime se Olta po komunikon me bashkëshortin e saj?

Dyshime se Olta po komunikon me bashkëshortin e saj?

Olta Gixhari është përballë Kiarës në duelin e nominimit dhe mund të themi me plot gojë se është më i forti deri tani. Presioni është i madh dhe e shtuna po vjen, aktorja është e bindur që do të triumfojë

Read Full Article
Luizi paralajmëron Kiarën: Kur të dalësh jashtë do të dëgjosh shumë gjëra për mua

Luizi paralajmëron Kiarën: Kur të dalësh jashtë do të dëgjosh shumë gjëra për mua

Një nominim mes Olta Gixharit dhe Kiara Titos ka nisur disa debate dhe diskutime të shumta në mes të banorëve. Dita e shtunë do të jetë vendimtare se cila nga vajat do të largohet nga gara për çmimin e madh,

Read Full Article
Melinda njofton fansat e saj se për shkak të Ramazanit nuk do të jetë prezente në koncerte për një muaj

Melinda njofton fansat e saj se për shkak të Ramazanit nuk do të jetë prezente në koncerte për një muaj

Sot ka filluar muaji i shenjtë i Ramazanit. Urime të shumta lidhur me agjërim sa më të lehtë, shkruan lajmi.net. Një veprim surprizues e ka bërë reperja shqiptare, Melinda Ademi. Ajo ka informuar të gjithë ndjekësit dhe fansat e saj

Read Full Article