Bashkëshortja e futbollistit turk angazhoi vrasës me pagesë për ta asgjësuar burrin e saj

Bashkëshortja e futbollistit turk angazhoi vrasës me pagesë për ta asgjësuar burrin e saj

Yagmur Asik ka organizuar komplot ndaj bashkëshortit të saj, duke paguar 1 milion funta. Raportohet se Yagmur Asik po akuzohet për komplot për të vrarë bashkëshortin e saj, duke paguar një vrasës për 1 milion funta, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Read Full Article
Irina duket e parezistueshme teksa fotografohet gjysmë e zhveshur

Irina duket e parezistueshme teksa fotografohet gjysmë e zhveshur

Irina Shayk lë pa fjalë me foton e fundit. Irina Shayk vazhdon të mbetet një prej emrave më të kërkuar në fushën e modës dhe njëherësh shumë e suksesshme, shkruan lajmi.net. Modelja, së fundi ka publikuar një fotografi në Instagram,

Read Full Article
Pas një pauze të gjatë, Beatrix Ramosaj po rikthehet me këngë të re

Pas një pauze të gjatë, Beatrix Ramosaj po rikthehet me këngë të re

Beatrix ka paralajmëruar këngë të re. Një ndër emrat që tash e një kohë nuk ka qenë aktive në muzikë është edhe Beatrix Ramosaj, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, me anë të një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se shumë

Read Full Article
“Të të puth pak?”, Enca s’i ndal imazhet provokuese edhe me këmbë të thyer

“Të të puth pak?”, Enca s’i ndal imazhet provokuese edhe me këmbë të thyer

Enca solli fotografi provokuese e veshur me këmishë nate. Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat njofton fansat për çdo të re që ka rreth saj, shkruan lajmi.net. Së fundi, këngëtarja ka bërë të ditur se

Read Full Article
Luksi i Luana Vjollcës, shpenzon mbi 5 mijë euro për një fustan

Luksi i Luana Vjollcës, shpenzon mbi 5 mijë euro për një fustan

Luana Vjollca shpenzon shumë për paraqitjet publike. Moderatorja Luana Vjollca është një prej emrave më të komentuar të ekranit shqiptar, shkruan lajmi.net. Ajo së fundi ka punuar intenzivisht për sezonin e ri të emisionit, por nuk e ka ndalur punën

Read Full Article
Po vjen “Matrix 4”, filmi është xhiruar gjatë muajve të vështirë të pandemi

Po vjen “Matrix 4”, filmi është xhiruar gjatë muajve të vështirë të pandemi

Për të gjithë ardhuruesit e filmave te fantashkencës, po vjen Matrix 4. Filmi me regji te Lana Wachowskit, ishte planifikuar të shfaqej në kinema verën e 2021. Por koronavirusi nuk la vend për një gjë të tillë. Për Matrix 4,

Read Full Article
E dashura e re e Brad Pitt – Kush është Nicole Poturalski?

E dashura e re e Brad Pitt – Kush është Nicole Poturalski?

Aktori i njohur, Brad Pitt thuhet se ka filluar lidhje të re, pasi u nda nga bashkëshortja Angelina Jolie. Bëhet fjalë për modelen Nicole Poturalski, me të cilët kohëve të fundit janë duke kaluar kohë së bashku. Kush është Nicole

Read Full Article
Eleni Foureira nuk do të përfaqësojë Qipron në “Eurovision 2021”

Eleni Foureira nuk do të përfaqësojë Qipron në “Eurovision 2021”

Kohëve të fundit kanë qarkulluar disa zëra që artistja, e cila e përfaqësoi Qipron në “Eurovision 2018”, Eleni Foureira do të jetë e pranishme sërish në vitin 2021. Këngëtarja me prejardhje shqiptare ka refuzuar mundësinë për të përfaqësuar Qipron në

Read Full Article
Arilena Ara dhe Ardit Gjebrea risjellin këngën “Kur braktis atë që do”

Arilena Ara dhe Ardit Gjebrea risjellin këngën “Kur braktis atë që do”

Arilena dhe Arditi sollën performancën e shkëlqyer të shoqëruar me pamje nga plazhi. Këngëtarja e njohur shqiptare Arilena Ara së bashku me Ardit Gjebrenë e kanë risjellë këngën “Kur braktisë atë që do” me anë të një interpretimi live me

Read Full Article
Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me një tjetër paraqitje

Tayna nuk po ndalet, pasi doli pa reçipeta tani provokon edhe me një tjetër paraqitje

Tayna erdhi edhe me një tjetër imazh provokues. Reperja e njohur shqiptare Tayna i ka hequr pothuajse të gjitha për një foto artistike në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Pas publikimit të kësaj fotografie ajo ka pranuar një numër të madh

Read Full Article