Një këngë plot shije publikon me klip Drilond (Video)

Një këngë plot shije publikon me klip Drilond (Video)

Drilond Tahiri me prejardhje është nga Theranda ish Suhareka por që prej vitit 1998 jeton në München të Gjermanisë. Shkollën fillore e mbaroi në Suedi ndërsa atë profesionale e përfundoi në Gjermani. Nga dëshira e madhe për të kënduar tek

Lexo tërë artikullin
Momenti kur Elvana rrëzohet sapo zbret nga avioni do t`ju shkrijë së qeshuri

Momenti kur Elvana rrëzohet sapo zbret nga avioni do t`ju shkrijë së qeshuri

Elvana Gjata është rikthyer në muzikë me projekte dhe energji të reja. Kënga e saj e fundit “Mike” po korr shumë sukses dhe këngëtarja është duke i shijuar në maksimum këto ditë. Përveçëse një këngëtare e mirë, Elvanën e karakterizon

Lexo tërë artikullin
Anna Jenifer nxjerë hiret seksi në videoklipin e fundit (Video)

Anna Jenifer nxjerë hiret seksi në videoklipin e fundit (Video)

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura të muzikës live në diasporë por edhe një nga femrat më të bujshme të skenës, Anna Jenifer vjen me projektin e saj më të ri e shumë verorë të titulluar ‘Sa herë

Lexo tërë artikullin
Instagrami, Selena thyen rekordin e Beyonce

Instagrami, Selena thyen rekordin e Beyonce

Instagrami dhe përdoruesit e tij sapo i dhanë Selena Gomez një “dhuratë” për ditëlindjen e saj të 26-të. Nëpërmjet pëlqimeve që ylli i Disney-t mori në fotot e ditëlindjes ajo sapo mundi divën Beyonce. Deri dje ishte Bey ajo që

Lexo tërë artikullin
Bebe Rexha feston 12 milionëshin me një video ku shfaqet tejet joshëse

Bebe Rexha feston 12 milionëshin me një video ku shfaqet tejet joshëse

Bebe Rexha po i gëzohet edhe një tjetër suksesi. Nëpërmjet një videoje në Instagram ajo ka treguar se po feston 12 milionëshin që e ka arritur për vetëm 5 ditë me këngën ‘I’m A Mess’, shkruan lajmi.net Në videon e

Lexo tërë artikullin
Ua prezantojmë këngëtarin hit për vitin 2018, dasmën tuaj ua bën parajsë ! | VIDEO

Ua prezantojmë këngëtarin hit për vitin 2018, dasmën tuaj ua bën parajsë ! | VIDEO

Remzi Krasniqi është këngëtari i mirënjohur nga Kosova, i cili së fundmi është bërë këngëtari më i kërkuar në organizimin e ahengjeve familjare si në Kosovë ashtu edhe në vendbanimet e tjera shqiptare, shkruan Flaka.  Krasniqi me grupin e tij

Lexo tërë artikullin
“BONBON” MBËRRIN 600 MILIONË KLIKIME

“BONBON” MBËRRIN 600 MILIONË KLIKIME

“Bonbon” ishte kënga që e bëri të njohur Era Istrefin gjithandej botës, e suksesi i saj vazhdon sot e kësaj dite. Kënga që u publikua para 2 vitesh,  ka mbërritur shifrën e 600 milionë klikimeve në YouTube, shifër kjo rekorde

Lexo tërë artikullin
Era Istrefi sjell bashkëpunim të ri këtë javë

Era Istrefi sjell bashkëpunim të ri këtë javë

Këngëtarja me famë botërore nga Kosova, Era Istrefi, nuk ka të ndalur. Pas publikimit të videoklipit të këngës së saj të fundit, “Prisoner” – i cili është pritur shumë mirë nga fansat e saj, Era tani paralajmëron këngë të re

Lexo tërë artikullin
‘Pablo’, videoprojekti i ri i Armantit që sjell jetën reale të rap-it (Video)

‘Pablo’, videoprojekti i ri i Armantit që sjell jetën reale të rap-it (Video)

Një videoprojekt i ri që vjen nga Armant Daja titullohet ‘Pablo’. Në këtë projekt reperi i ri shqiptarë që jeton në Itali shfaq një jetë shumë ndryshe që po bëjnë reperët, femra e drogë për rreth e që është tashmë

Lexo tërë artikullin
Albulena Ukaj: Nuk do të ndalem, pas ‘Ajshes’ edhe shumë projekte të reja

Albulena Ukaj: Nuk do të ndalem, pas ‘Ajshes’ edhe shumë projekte të reja

Njihet si një nga emrat më të njohur dhe më të lakuar të skenës shqiptare, një këngëtare që kultivon muzikën live dhe që nuk din të ndalet. Brenda vitit Albulena Ukaj sjellë shumë projekte dhe të gjitha rezultojnë hite e

Lexo tërë artikullin