Një super klip nga Zeeni, ja si u prit nga publiku (Video)

Një super klip nga Zeeni, ja si u prit nga publiku (Video)

Një këngë dhe klip mjaft të pëlqyer nga Zeeni është sjellë pak javë më parë ndërkohë që këngëtari e ka realizuar derisa mjaft i pëlqyer ka dal dhe nga publiku duke pasur mjaft klikime edhe atë origjinale, një projekt i

Lexo tërë artikullin
Valon Karaliti nga moda dhe filmi në pasion për makinat e shrenjta

Valon Karaliti nga moda dhe filmi në pasion për makinat e shrenjta

Atë e sheh gjithmonë mes personazheve të njohur jo vetëm shqiptarë por edhe të huaj, por edhe me makinat më të bukura. Ky është djaloshi me origjinë nga Kosova por që jeton në Zvicër Valon Karaliti, të cilën e kemi

Lexo tërë artikullin
Leo sjell baladën e parë, një zë i mrekullueshëm ngroh zemrat në këtë mes dimër (Video)

Leo sjell baladën e parë, një zë i mrekullueshëm ngroh zemrat në këtë mes dimër (Video)

Këngëtari nga Tetova Leotrim Zejnullahu i njohur për zërin e tij melankolik dhe për stilin e tij të veçantë ka sjellur këngën e tij me të re “Mos më le”. Kenga është punuar  nga Avni Qahili dhe Ebrar Mazhar,dhe videoklip

Lexo tërë artikullin
Këngëtari Aziz Murati uron me hitin e tij më të ri Kosovën

Këngëtari Aziz Murati uron me hitin e tij më të ri Kosovën

Quhet “Në krahë të shqipes” quhet kështu projekti më i ri i ardhur gjatë ditës së 10 Vjetorit të Pavarësisë së Kosovës nga artisti i njohur Aziz Murati. Një këngë vërtetë e bukur e patriotike përshtatur edhe për këtë festë

Lexo tërë artikullin
Bernadeta e Lea motrat top modele që sfiluan me veshje kombëtare në mes të Zvicrës

Bernadeta e Lea motrat top modele që sfiluan me veshje kombëtare në mes të Zvicrës

Bernadeta dhe Lea janë dy motrat top modele që mahnisin me pamjen dhe linjat e tyre trupore. Ato, janë prej vitesh të njohura në botën e modes në Evropë. Bukuroshet kosovare, por që jetojnë e veprojnë në Zvicer, së fundi

Lexo tërë artikullin
Lule Bajra i këndon Granit Xhakës dhe nuses së tij në Londër (Video)

Lule Bajra i këndon Granit Xhakës dhe nuses së tij në Londër (Video)

Këngëtarja e njohur e muzikës shqipe Lule Bajra me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës ka qëndruar në Londër nën një organizim nga ana e futbollistit të njohur Granit Xhaka, ndërkohë që në një ambient të stërmbushur nga

Lexo tërë artikullin
KMC, publikon “Një shpresë” flet për projekte të reja

KMC, publikon “Një shpresë” flet për projekte të reja

2018 që në fillimet e tij duket se është destinuar të jetë viti i reperit KMC. Ai brenda një periudhe të shkurtër dy mujore ka publikuar disa këngë njërën pas tjetrës dhe e fundit që ka publikuar vetem 24 orë

Lexo tërë artikullin
Rita Ora e ndez Prishtinën me “Vallen e Shotës”

Rita Ora e ndez Prishtinën me “Vallen e Shotës”

Ka filluar koncerti i Rita Orës në Prishtinë për dhjetë vjetorin e Pavarësisë. Befasia për publikun shqiptar nga Rita Ora ishte një miksim i “Valles së Shotës” me këngë të saj, transmeton Koha.net. Ajo gjithashtu edhe ka vallëzuar duke elektrizuar

Lexo tërë artikullin
Këngëtari shqiptarë bën vetvrasje!?

Këngëtari shqiptarë bën vetvrasje!?

I ri e mjaft joshës, eksperimentues deri në maksimum është ky këngëtari i njohur shqiptarë Gjon Karrica i cili deri më tani ka thyer shumë tabu në skenën shqiptare. Së fundi ai vjen me një tjetër projekt mjaft interesant dhe

Lexo tërë artikullin
Super mbrëmjë në Dingolfing të Gjermanisë

Super mbrëmjë në Dingolfing të Gjermanisë

Në Digolfing të Bayernit të Gjermanisë për nderë të 10 vjetorit të Pavarësisë së Republikës së Kosovës do të organizohet një super mbrëmje nga Eagles Event ku do performojnë yjet më të njohura të skenës shqiptare edhe atë 2 Ton,

Lexo tërë artikullin