Alban Skënderaj dhe Miriam Cani urojnë Ditën e Fëmijëve

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani urojnë Ditën e Fëmijëve

Albani dhe Miriami e kanë publikuar foton me të cilën do t’ua rrëmbejnë zemrën. Sot është Dita Ndërkombëtare e fëmijëve, shkruan lajmi.net. Dita e Fëmijëve shënohet më 1 qershor në mbarë botën, pasi në këtë datë është mbajtur Konferenca Botërore

Lexo tërë artikullin
Festa private e Icardit dhe gruas së tij

Festa private e Icardit dhe gruas së tij

Mario Icardi  arriti të bindë drejtuesit e klubit pariseien për ta transferuar përfundimisht. Paris Saint-Germain ka njoftuar për blerjen përfundimtare të Mauro Icardit. “Paris Saint-Germain ka kënaqësinë të njoftojë blerjen përfundimtare të Mauro Icardit. Sulmuesi 27-vjeçar u huazua nga Inter vitin

Lexo tërë artikullin
Pandemia nuk ndryshon orarin e ceremonisë së ‘Emmy Awards’

Pandemia nuk ndryshon orarin e ceremonisë së ‘Emmy Awards’

‘Emmy Awards’ pritet të mbahet në orarin e paraparë. ABC dhe TV Academy janë duke shqyrtuar mundësitë se në cilin format mund ta transmetojnë ‘Emmy Awards’ pasi që pandemia ka prishur planet e shumë ‘eventeve’, shkruan lajmi.net. Burimet e brendshme

Lexo tërë artikullin
Stresi: Kur mendja vishet me inat, goja zhvesh karakterin

Stresi: Kur mendja vishet me inat, goja zhvesh karakterin

Stresi ka ndarë një mesazh shumë domethënës. Stresi si edhe shumë artistë të tjerë ka qëndruar afër me fansat e tij javëve të pandemisë me postime të shumta në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Reperi ka bërë së fundmi një postim

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa shëtitet krah për krah me të dashurin në qendër të Londrës

Dua Lipa shëtitet krah për krah me të dashurin në qendër të Londrës

Dua Lipa tregoi flokët e kuqe derisa u shëtit me të dashurin në sheshin Trafalgar në qendër të Londrës. Ata kanë qenë duke izoluar së bashku në një shtëpi me qiranë kryeqytet, pasi u kthyen në shtëpi nga turneu i

Lexo tërë artikullin
Për 3 muaj Luana Vjollca përndiqej nga një fans, moderatorja ka bërë kallëzim penal

Për 3 muaj Luana Vjollca përndiqej nga një fans, moderatorja ka bërë kallëzim penal

Luana Vjollca është ndier e shqetësuar nga përcjellja e fansit. Është një nga vajzat më të përfolura të showbizit shqiptar me shumë ndjekës në rrjetet e saj sociale, por një prej tyre e ka tejkaluar pëlqimin nëpërmjet ekranit duke e

Lexo tërë artikullin
Alban Skenderaj paralajmëron projektin e ri, ndan pak nga teksti

Alban Skenderaj paralajmëron projektin e ri, ndan pak nga teksti

Alban Skenderaj sapo paralajmëroi projektin e ri. Këngëtari ndau pak nga teksti i këngës, ku edhe thotë që së shpejti do të publikohet. “Je spirance ne detin tim. Je kripe e veres time. #seshpejti ”, ka shkruar ai. Kujtojmë që

Lexo tërë artikullin
Shtëpia 15 milionëshe e komedianit të famshëm

Shtëpia 15 milionëshe e komedianit të famshëm

Steve Harvey po zhvendoset në shtëpinë e tij të re. Komediani i famshëm ka blerë shtëpi 15 milionë dollarë së bashku me gruan e tij, Marjorie. Shtëpia është superluksoze dhe ka plot 17 hektarë tokë. Rezidenca përrallore është e shtrirë

Lexo tërë artikullin
Publikohet kënga e Juice WRLD, që e bëri pak para vdekjes

Publikohet kënga e Juice WRLD, që e bëri pak para vdekjes

Kënga e Juice WRLD me Trippie Redd është lansuar tani. Para vdekjes, Juice WRLD dhe Trippie Redd u bashkuan për projektin “Tell Me U Luv Me”, e cila tani është publikuar. Juice WRLD vdiq në moshën 21 vjec, si rezultat

Lexo tërë artikullin
Në mes të prezantimit, Adelina relakson pjesëmarrësit me ‘Tumankuqen’

Në mes të prezantimit, Adelina relakson pjesëmarrësit me ‘Tumankuqen’

Adelina Emini është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare, e këtë nuk po e themi vetëm për muzikë. Ajo është shumë e zonja edhe në fushën e marketingut, e së fundmi ka qenë pjesë e një prezantimit të bërë

Lexo tërë artikullin