Aurela Gaçe njofton se po pauzon nga muzika pas problemeve me kordat e zërit

Aurela Gaçe njofton se po pauzon nga muzika pas problemeve me kordat e zërit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aurela Gaçe ka bërë me dije se do të qëndrojë për pak kohë larg muzikës për shkak të një problemi me kordat e zërit. Kështu ka bërë të ditur artistja përmes një video në Instagram, në

Read Full Article
Blerona Zeqiri shkëlqen në imazhin e fundit

Blerona Zeqiri shkëlqen në imazhin e fundit

Moderatorja e mirënjohur, Blerona Zeqiri po qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale. Ajo vazhdon të komentohet për ndryshim në pamjen e saj. Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë një imazh ku dukej bukur dhe e kuruar

Read Full Article
Pas bashkëpunimit me Kidën, Ledri Vula së shpejti sjell këngën e re me Llunin

Pas bashkëpunimit me Kidën, Ledri Vula së shpejti sjell këngën e re me Llunin

Pas bashkëpunimit me Kidën, Ledri Vula duket se ka nisur përgatitjet për projektin e radhës. Këtë herë bëhet fjalë për një bashkëpunim me reperin Lluni, lajmi i të cilëve u bë i ditur përmes rrjeteve sociale. Ka qenë ky i

Read Full Article
Kevin Spacey përballet me akuza të reja seksuale në Mbretërinë e Bashkuar

Kevin Spacey përballet me akuza të reja seksuale në Mbretërinë e Bashkuar

Aktori i Hollywoodit, Kevin Spacey, është duke u përballur me akuza për sulm seksual në Mbretërinë e Bashkuar, thanë policia dhe prokurorët të enjten, pas një shqyrtimi të akuzave kundër tij. Fituesi i dyfishtë i “Oscar” për “The Usual Suspects”

Read Full Article
Reperi gjermano-shqiptar Azet bëhet me shtëpi në kryeqytet

Reperi gjermano-shqiptar Azet bëhet me shtëpi në kryeqytet

Reperi i njohur shqiptarë Azet ka investuar në kryeqytet. Ai do të ketë një shtëpi rezidente në një nga lagjet të cilat po ndërtohen. Lajmin e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, pasi e ka bërë marrëveshjen. Përpos tij,

Read Full Article