Aktori në gjendje të rëndë shëndetësore pas komplikimeve me COVID-19

Aktori në gjendje të rëndë shëndetësore pas komplikimeve me COVID-19

Nick Cordero është ende duke përjetuar komplikime me koronavirusin, pavarësisht se tani testoi negativ për COVID-19. Gruaja e yllit të ‘Broadway’, Amanda Kloots, u dha fansave një azhurnim për gjendjen e burrit të saj, duke ndarë në Instagram një postim

Lexo tërë artikullin
Katy Perry bën gjest bujar në këtë kohë pandemie

Katy Perry bën gjest bujar në këtë kohë pandemie

Tani më shumë se kurrë njerëzit po vuajnë financiarisht. Katy Perry është duke bërë më të mirën për t’i ndihmuar këta persona në nevojë, shkruan DailyMail. Ylli i popit, 35 vjeçarja, u pa duke dhënë para një lypsari gjatë ditës

Lexo tërë artikullin
Bebe Rexha rrëfen mes lotësh pengun e jetës

Bebe Rexha rrëfen mes lotësh pengun e jetës

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha ka sjellë nje verison të ri remix të himnit të studentëve ‘Pomp and Circumstance’ , e kjo jo më kot. Gjatë një interviste për ‘Walgreens’, Bebe kujtoi kohët e gjimnazit, e ndërsa shtoi se

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa dhe emrat më të njohur të muzikës pjesë e një koncerti ’24 orësh’

Dua Lipa dhe emrat më të njohur të muzikës pjesë e një koncerti ’24 orësh’

Artistë nga e gjithë bota do të realizojnë ‘live’ një koncert dixhital në 29 maj për OHM Live, në një përpjekje për të mbledhur fonde për ndihmën ndaj COVID-19 dhe të na inkurajojnë të gjithëve të ëndërrojmë pak më shumë

Lexo tërë artikullin
Elle Goulding rikthehet me këngën e re “Power”

Elle Goulding rikthehet me këngën e re “Power”

Ellie Goulding është rikthyer me një këngë të re! Këngëtarja 33-vjeçare debutoi këngën e saj të re, “Power”, të enjten (21 maj). Videoja muzikore shoqëruese është xhiruar në izolim mes krizës globale shëndetësore me pandeminë Covid-19. “Doja ta lëshoja këtë këngë nga

Lexo tërë artikullin
Ndërron jetë në moshën 22 vjeçare ylli i Netflixit, Hana Kimura

Ndërron jetë në moshën 22 vjeçare ylli i Netflixit, Hana Kimura

Hana Kimura, një mundëse profesioniste japoneze, e cila është shfaqur ne serialin real të Netflixit, “Terrace House”, ka vdekur në moshën 22-vjeçare. Lajmin e ka konfirmuar organizata e saj e mundjes, ‘Stardom Wrestling’, ndërsa shkaku i vdekjes nuk është bërë

Lexo tërë artikullin
NRG Band me projekt të ri në ditë feste

NRG Band me projekt të ri në ditë feste

Besnik Qaka po përgatit diçka të re për fansat e tij. Grupi NRG Band po sjell një projekt të ri, mirëpo nuk ka ndarë shumë detaje sa i përket këngës. Mirëpo një gjë e dimë, NRG Band po vjen me

Lexo tërë artikullin
Drew Barrymore, një milion dollarë për fondacionin “No Kid Hungry”

Drew Barrymore, një milion dollarë për fondacionin “No Kid Hungry”

Aktorja Drew Barrymore, i`u ka bashkuar kompanisë McCormick Spices për ta dhuruar një shumë të madhe të të hollave për organizatën joprofitabile “No Kid Hungry”, dhe donacioni i saj do të ndihmojë në sigurimin e mjeteve të nevojshme për të

Lexo tërë artikullin
Lana Del Rey i përgjigjet akuzave për racizëm

Lana Del Rey i përgjigjet akuzave për racizëm

Lana Del Rey mbron veten kundër akuzave për racizëm, pas një deklarate që ajo bëri për standardet e dyfishta në industrinë e muzikës. Në një postim të gjatë në Instagram këtë javë këngëtarja pohoi se ishte përshkruar si antifeministe, pavarësisht

Lexo tërë artikullin
Lady Gaga dhe Ariana Grande bashkëpunojnë për një projekt muzikor

Lady Gaga dhe Ariana Grande bashkëpunojnë për një projekt muzikor

Lady Gaga dhe Ariana Grande kanë bashkuar forcat për një duet. Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on

Lexo tërë artikullin