Nora dhe Gjiko publikojnë klipin e këngës “Anna”

Nora dhe Gjiko publikojnë klipin e këngës “Anna”

Nora Istrefi dhe Gjiko kanë ardhur me bashkëpunimin e ri muzikor që mban titullin “Anna” dhe është publikuar me videoklip. Claydee Lupa dhe Tedy Economou qëndrojnë prapa muzikës së kësaj kënge që është realizim i REDBOX Entertainment. Për xhirimin e

Lexo tërë artikullin
Bebe Rexha mezi pret për Vitin e Ri, thotë se po vjen me gjëra të reja

Bebe Rexha mezi pret për Vitin e Ri, thotë se po vjen me gjëra të reja

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, tanimë me këngët e saj që janë shndërruar thuajse menjëherë në hite ka arritur të bëjë për vete një numër të madh të fansave gjithandej. Ndërkohë, ajo së fundmi ka bërë një shkrim

Lexo tërë artikullin
7 milionë dollarë, jahti i këngëtarit përfshihet nga flakët dhe përmbyset

7 milionë dollarë, jahti i këngëtarit përfshihet nga flakët dhe përmbyset

Jahti i këngëtarit të njohur Marc Anthony është përfshirë nga flakët dhe më pas është përmbysur. Mësohet se 45 zjarrfikës shkuan në vendngjarje për të shuar flakët. Ndërkohë që një përfaqësues i ish-bashkëshortit të Jennifer Lopez tha se në bord

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa flet për Kosovën dhe festivalin “Sunny Hill”, tek Jimmy Fallon

Dua Lipa flet për Kosovën dhe festivalin “Sunny Hill”, tek Jimmy Fallon

Këngëtarja e talentuar nga Kosova, Dua Lipa, është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare në skenën muzikore ndërkombëtare. Ajo mbrëmë ka qenë e ftuar në emisionin “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, që është një nga emisionet më të

Lexo tërë artikullin
Imazhe të tjera nga dukja e Beyonce në ditëlindjen e 50-të të Diddy

Imazhe të tjera nga dukja e Beyonce në ditëlindjen e 50-të të Diddy

Diva e muzikës botërore, Beyonce, këto ditë rrëmbeu gjithë vëmendjen për shkak të paraqitjes së saj në ditëlindjen e 50-të të reperit Diddy. Në eventin madhështor, këngëtarja amerikane u pa në krahët e burrit të saj, reperit Jay-Z, e veshur

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa e ftuar në emisionin me famë botërore

Dua Lipa e ftuar në emisionin me famë botërore

Këngëtarja e njohur shqiptare Dua Lipa ka arritur të prekë majat e top listave botërore, falë talentit të saj në muzikë. Ajo është një nga këngëtaret shqiptare më suksesshme në botë e cila gëzon miliona fasna anë e mbënë nëpër

Lexo tërë artikullin
Princ William dhe Kate realizojnë kartolinën më të bukur të Krishtlindjeve

Princ William dhe Kate realizojnë kartolinën më të bukur të Krishtlindjeve

Kate Middleton dhe Princ William janë prindër të tre fëmijëve. Cdo vit ato realizojnë një kartolinë të bukur Krishtlindjes, me një urim të përzemërt për të gjithë. Këtë dhjetor, ndonëse ende nuk e kanë publikuar në rrjete sociale, familja mbretërore

Lexo tërë artikullin
Madonna është në lidhje me balerinin 36 vjet më të ri?

Madonna është në lidhje me balerinin 36 vjet më të ri?

Këngëtarja e famshme Madonna, thuhet se ka nisur një lidhje të re. Balerini Ahlamalik Williams është parë disa herë pranë këngëtares 61-vjeçare disa herë gjatë muajve të fundit. Të shtunën ata u fotografuan së bashku në ballkonin e një hoteli

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa publikon këngën e re, ‘Future Nostalgia’

Dua Lipa publikon këngën e re, ‘Future Nostalgia’

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka arritur me sukses të prekë majat nëpër top listat botërore. Me muzikën që ajo sjellë, vazhdimisht merr vëmendjen e publikut shqiptar dhe mbarë botërorë, shkruan Indeksonline. Së fundmi ajo ka lansuar këngën ‘Future Nostalgia’ por

Lexo tërë artikullin
Tamara Ecclestone i vidhen aksesorë në vlerë 50 milionë funte

Tamara Ecclestone i vidhen aksesorë në vlerë 50 milionë funte

Disa hajna besohet se kanë vjedhur stoli në vlerë prej 50 milionë funte nga shtëpia e Tamara Ecclestone në Kensington. Vajza e ish shefit të Formula 1 Bernie Ecclestone, mbeti e tronditur dhe e zemëruar pas vjedhjes të së premtes.

Lexo tërë artikullin