Shpresoj që të mos e zhgënjejë popullin tim, flet Bernadeta Nikollbibaj

Shpresoj që të mos e zhgënjejë popullin tim, flet Bernadeta Nikollbibaj

“Shpresoj që të mos e zhgënjejë popullin tim”, bukuroshja që përfaqëson Kosovën në ‘Miss Grande’ në Tajlandë E re, e bukur dhe mjaft tërheqëse, Bernadeta Nikollbibaj pasiqë fitoi kurorën e më të bukurës së ‘Miss Grande’ pritet që të përfaqësojë

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa shkëlqen me fustanin e qepur nga kreatorja, Krenare Rugova

Dua Lipa shkëlqen me fustanin e qepur nga kreatorja, Krenare Rugova

Dua Lipa tashmë gjendet në kryeqytetin tonë, Prishtinë dhe po merr pjesë në aktivitete të ndryshme. Këngëtarja jonë së fundi ka ndarë 100 mijë së bashku me fondacionin e krijuar të bamirësisë “Sunny Hill Foundation”. Zeshkania gjatë ditë së nesërme

Lexo tërë artikullin
Me “Sunny Hill Festival” Dua Lipa do që bota ta njohë ndryshe Kosovën

Me “Sunny Hill Festival” Dua Lipa do që bota ta njohë ndryshe Kosovën

Kur Dua Lipa – 22-vjeçarja që i dëshmoi botës se nga një vend i vogël mund të dalin emra të mëdhenj – flet për prejardhjen e saj, duke përmendur Kosovën a Prishtinën, i merr dy reagime, shkruan sot Koha Ditore.

Lexo tërë artikullin
Ky është hiti i fundit i Greta Lazrit në duet me Zaim Hasramën, projekti verorë “Çka po don” (Video)

Ky është hiti i fundit i Greta Lazrit në duet me Zaim Hasramën, projekti verorë “Çka po don” (Video)

Një këngë shumë verore me një klip mjaft të freskët është sjellë nga dy këngëtarët tashmë të njohur Greta Lazri dhe Zaim Hasrama. Kënga ka fabulën e dashurisë ndërkohë që për muzikën dhe orkestrimin është përkujdesur Gramoz Kozeli derisa teksi

Lexo tërë artikullin
Bleona pozon e zhveshur, ka një mesazh për paparacët

Bleona pozon e zhveshur, ka një mesazh për paparacët

Bleona Qerreti asnjëherë nuk është frikësuar të pozojë e zhveshur, edhe pse shpesh herë u kritikuar. Këngëtarja shqiptare që disa vite jeton në Amerikë për të zhvilluar karrierën e saj, të njëjtën gjë e bëri edhe së fundmi. Ajo postoi

Lexo tërë artikullin
Morena Taraku mohon spekulimet se është shtatzënë

Morena Taraku mohon spekulimet se është shtatzënë

Ka mjaftuar një cucëll në gojë dhe një engjëll në fotografi që të fillojnë thashethemet se është shtatzënë. Morena Taraku ka qenë në qendër të vëmendjes së fansave si dhe medieve rozë shqiptare pasi dyshohet se së shpejti do të

Lexo tërë artikullin
Tuna publikon këngën e re, vjen me një mesazh të papritur

Tuna publikon këngën e re, vjen me një mesazh të papritur

“Chonga”, është kënga më e re e Tunës. Ajo bëri rikthimin e fuqishëm pas dy viteve me këtë këngë e cila vjen mjaft e veçantë dhe me plot stil, shkruan lajmi net.Ndonëse projekti ka filluar të pëlqehet nga fansat, Tuna

Lexo tërë artikullin
Unikkatil ‘djeg’ Shqipërinë, pamje nga koncerti në Durrës

Unikkatil ‘djeg’ Shqipërinë, pamje nga koncerti në Durrës

Reperi Unikkatil mbajti mbrëmë koncertin e planifikuar në Durrës. Që prej mëngjesit të djeshëm, reperi kishte paralajmëruar që do të realizojë një nga performancat më të mira në karrierën e tij, shkruan lajmi.ne Për të dëgjuar live reperin janë mbledhur

Lexo tërë artikullin
Flet këngëtarja Lita: Ky është vetëm fillimi, bëhuni gati se vjen uragani

Flet këngëtarja Lita: Ky është vetëm fillimi, bëhuni gati se vjen uragani

E re, energjike dhe mjaftë në formë, një femër më shumë klas po vjen t’i bashkangjitet skenës muzikore shqiptare pikërisht në këtë verë duke sjellë kështu një këngë mjaft ritmike që po shpërthen gjithandej. Lita, është nga Zvicra emri që

Lexo tërë artikullin
Aktori i njohur Flamur Aliu e bën të flasë tetovarçe edhe Labin (Video)

Aktori i njohur Flamur Aliu e bën të flasë tetovarçe edhe Labin (Video)

Përmes një video të publikuar në rrjetin social facebook, aktori i njohur tetovar Flamur Aliu i cili po ngjitet në majat e suksesit të tij në fushën e aktrimit ka nxjerë në publik një video në të cilën shihet së

Lexo tërë artikullin

REKLAMA