Kush e le Big Mamën, publikohet promo e videoprojektit të ri (Video)

Kush e le Big Mamën, publikohet promo e videoprojektit të ri (Video)

Këngëtarja e njohur Big Mama pritet që së shpejti të sjellë një projekt të ri të cilin e ka titulluar ‘Vet më le..’ që pritet të del të shtunën në darkë, e që nuk dihet nëse ia ka kushtuar dikujt

Lexo tërë artikullin
“Një bilbil”, këngë e bukur shqipe e realizuar me klip e sjellur nga Haki dhe Brahim Godanci (Video)

“Një bilbil”, këngë e bukur shqipe e realizuar me klip e sjellur nga Haki dhe Brahim Godanci (Video)

Një këngë mjaft e bukur shqipe sot është publikuar në kanalin youtube nga dy këngëtarët e njohur të muzikës së pastër shqipe Haki dhe Brahim Godanci. Kënga titullohet ‘Një bilbil’ e që mban një tekst mjaft të bukur e me

Lexo tërë artikullin
Po bën ‘Termet’ të vërtetë për pak ditë, kënga e Turabit dhe Fidanit shumë e pëlqyer (Video)

Po bën ‘Termet’ të vërtetë për pak ditë, kënga e Turabit dhe Fidanit shumë e pëlqyer (Video)

“Ky projekt është diçka shumë e veçantë nga ajo që kemi bërë deri më tani pasiqë është këngë që përshtatet me verën ashtu siç e kërkon rinia dhe publiku, për muzikën është përkujdesur Alfred Sula derisa klipi është xhiruar në

Lexo tërë artikullin
“Amaneti” i Shpend Latifit dhe Lindita Selimit goditje e fortë

“Amaneti” i Shpend Latifit dhe Lindita Selimit goditje e fortë

Shpend Latifi është një ndër zërat më të bukur të skenës muzikore shqiptare. I ri, i talentuar, bashkëkohor dhe i pëlqyer nga publiku. Shpendi prej vitesh nuk po mungon me projekte të reja, e gjithmonë po vjen më ndryshe dhe

Lexo tërë artikullin
Njihuni me Fjorela Fordën, shqiptarja nga Berati që pushon Nju Jorkun

Njihuni me Fjorela Fordën, shqiptarja nga Berati që pushon Nju Jorkun

Ndonëse njihet pak në mediat shqiptare ajo ka prej 15 vitesh që jeton në Nju Jork. Fjorela Forde adhuron pa fund muzikën dhe artin ndërkohë që pëlqen jetën e avanturieres duke sfiduar kështu veten në kontinentin amerikan. Fjorelën mund ta

Lexo tërë artikullin
‘Fake Gang’, Zerocin sjell ‘DISS’ për Feron (Video)

‘Fake Gang’, Zerocin sjell ‘DISS’ për Feron (Video)

Reperi i ri tetovar që jeton në Gjermani, Zerocin ka sjellë projektin e tij të ri të cilin ka vendosur të titullojë ‘Fake Gang’ e që thuhet se është një ‘diss’ ndaj reperit tashmë të njohur Fero. Kënga është sigurisht

Lexo tërë artikullin
Një këngë plot shije publikon me klip Drilond (Video)

Një këngë plot shije publikon me klip Drilond (Video)

Drilond Tahiri me prejardhje është nga Theranda ish Suhareka por që prej vitit 1998 jeton në München të Gjermanisë. Shkollën fillore e mbaroi në Suedi ndërsa atë profesionale e përfundoi në Gjermani. Nga dëshira e madhe për të kënduar tek

Lexo tërë artikullin
Momenti kur Elvana rrëzohet sapo zbret nga avioni do t`ju shkrijë së qeshuri

Momenti kur Elvana rrëzohet sapo zbret nga avioni do t`ju shkrijë së qeshuri

Elvana Gjata është rikthyer në muzikë me projekte dhe energji të reja. Kënga e saj e fundit “Mike” po korr shumë sukses dhe këngëtarja është duke i shijuar në maksimum këto ditë. Përveçëse një këngëtare e mirë, Elvanën e karakterizon

Lexo tërë artikullin
Anna Jenifer nxjerë hiret seksi në videoklipin e fundit (Video)

Anna Jenifer nxjerë hiret seksi në videoklipin e fundit (Video)

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura të muzikës live në diasporë por edhe një nga femrat më të bujshme të skenës, Anna Jenifer vjen me projektin e saj më të ri e shumë verorë të titulluar ‘Sa herë

Lexo tërë artikullin
Instagrami, Selena thyen rekordin e Beyonce

Instagrami, Selena thyen rekordin e Beyonce

Instagrami dhe përdoruesit e tij sapo i dhanë Selena Gomez një “dhuratë” për ditëlindjen e saj të 26-të. Nëpërmjet pëlqimeve që ylli i Disney-t mori në fotot e ditëlindjes ajo sapo mundi divën Beyonce. Deri dje ishte Bey ajo që

Lexo tërë artikullin

REKLAMA