Ndryshimi drastik i Bebe Rexhës ndër vite

Ndryshimi drastik i Bebe Rexhës ndër vite

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, tashmë ka pushtuar majat e muzikës ndërkombëtare. Ajo e ka nisur karrierën shumë e re si pjesëtare e një grupi të quajtur “Black Cards” me Pete Wentz, teksa pasi grupi u shpërbë ajo

Lexo tërë artikullin
Rita Ora kombinon pallton e zezë me dizajnin ushtarak

Rita Ora kombinon pallton e zezë me dizajnin ushtarak

Ajo është duke tërhequr vëmendjen me të gjitha paraqitjet e saj të fundit në Javën e Modës në Paris. Rita Ora shfaqi sërish një figurë elegante, në “after-party” të organizuar nga marka “Miu Miu”, të martën në mbrëmje, në Paris.

Lexo tërë artikullin
Mësohet data e publikimit të këngës së re të Noizyt me tre artistë të huaj

Mësohet data e publikimit të këngës së re të Noizyt me tre artistë të huaj

Noizy është gati të debutoi në tregun ndërkombëtar, ai po sjell këngë me tre artistë të njohur. Përmes një postimi në Instagram, reperi shqiptar konfirmoi këngën me Capo Plaza, Snik dhe Gue Pequeno. Kënga e këtyre katër artistëve do të publikohet

Lexo tërë artikullin
25 yjet që s’e keni ditur që janë veganë

25 yjet që s’e keni ditur që janë veganë

Për ata, është e lehtë të jesh i “gjelbër”. Zak Efron Aktori  tha që ai vendosi të bënte kalimin në një dietë me bazë bimore që nga viti 2018. Kjo e ka ndryshuar plotësisht mënyrën se si trupi im funksionon,

Lexo tërë artikullin
Paralajmërohet një bashkëpunim mes Beyonces dhe Adele

Paralajmërohet një bashkëpunim mes Beyonces dhe Adele

Interneti u bë i bezdisshëm gjatë kësaj fundjave, më saktësisht për lajmin që Adele dhe Beyoncé po vijnë në një bashkëpunim me frontmenin e ‘Coldplay’, Chris Martin. E gjitha filloi kur frontmeni i ‘One Republic’, Ryan Tedder, i tha radiostacionit

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa mahnit fansat, vjen me dukje të re

Dua Lipa mahnit fansat, vjen me dukje të re

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku i mban të informuar fansat e saj lidhur me karrierën dhe përditshmëritë. Ylli nga Kosova numëron 34.6 milionë ndjekës në Instagram, të cilët presin me

Lexo tërë artikullin
Tom Cruise xhiron film të ri në Ukrainë

Tom Cruise xhiron film të ri në Ukrainë

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky në Kiev është takuar me aktorin amerikan Tom Cruise. Zelensky ftoi aktorin Cruise, të cilët do të vizitojnë vendet e mundshme për xhirimin e filmit. Nga kabineti i presidentit ukrainas thuhet se Cruise ka projekt për

Lexo tërë artikullin
Bieber: Faleminderit që e lejuat vajzën të martohet me një mizor si unë

Bieber: Faleminderit që e lejuat vajzën të martohet me një mizor si unë

Këngëtari i njohur Justin Bieber do shkojë sot në altar me bashkëshorten e tij Hailey Baldwin. Ylli i popit do mbajë ceremoninë private në një resort në Kaliforninë e Jugut. Dhe para ceremonisë para priftit, Justin i ka dërguar një

Lexo tërë artikullin
Pitt flet hapur për ndarjen: Duhet të kuptoja çfarë mund të bëja më mirë

Pitt flet hapur për ndarjen: Duhet të kuptoja çfarë mund të bëja më mirë

Në një intervistë të dhënë së fundmi për të promovuar projektin më të ri kinematografik ‘Ad Astra’, aktori i njohur, Brad Pitt, komentoi dhe ndarjen nga ish-bashkëshortja e tij, Angelina Jolie. Brad u shpreh se iu desh të kuptonte dhe përgjegjësitë e tij

Lexo tërë artikullin
Megan Fox rrëfen udhëtimin e saj për në Hollywood

Megan Fox rrëfen udhëtimin e saj për në Hollywood

Të qenit simbol i bukurisë i shkaktoi Megan Fox kriza psikologjike. Në një video për Entertainment Tonight, Megan i tha Diablo-s se s’u mërzit për kritikat e këqija për “Jennifer’s Body” sepse ishte e shqetësuar për diçka tjetër. “Kisha shumë

Lexo tërë artikullin