Dua Lipa shndërrohet në bionde

Dua Lipa shndërrohet në bionde

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, vazhdon t’i befasojë fansat me postime të llojllojshme. Meqë është tejet e ndjekur në rrjetet sociale, 24-vjeçarja së fundmi ka bërë një ndryshim në pamje dhe imazhin e ka ndarë në llogarinë e

Lexo tërë artikullin
Irina Shayk e mahnitshme në kampanjën e re të “Calvin Klein”

Irina Shayk e mahnitshme në kampanjën e re të “Calvin Klein”

Modelja e famshme ruse, Irina Shayk, së fundmi është bërë imazh i ri i brendit “Calvin Klein”. E njëjta ka ndarë një fotografi në llogarinë e saj personale, Instagram, derisa shkëlqen në promon e re të kësaj kampanje. Ndër tjerash,

Lexo tërë artikullin
Meghan Markle dhe Princi Harry dëshirojnë të jetojnë në Kaliforni

Meghan Markle dhe Princi Harry dëshirojnë të jetojnë në Kaliforni

Ish-aktorja ka ngjallur spekulime dhe reagime të ndara në mbarë botën për sjelljen e saj dhe në media janë shfaqur informacione se Meghan Markle dhe Princi Harry planifikojnë të transferohen në Amerikë. Edmund Fry, një mik i gjatë i çiftit

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa për promovimin e koleksionit të parë: Ende s’po mund ta besoj

Dua Lipa për promovimin e koleksionit të parë: Ende s’po mund ta besoj

Dua Lipa ka promovuar koleksionin e xhinseve në bashkëpunim me “Pepe Jeans”-n. 24- vjeçarja është  shfaqur tejet tërheqëse në këtë ngjarje që u organizua për të promovuar linjën. Midis shumë të të ftuarve, familjes së saj dhe miqve, Dua dukej

Lexo tërë artikullin
Diamantë e planetë rrotullues, orët që mbajnë të famshmit në puls

Diamantë e planetë rrotullues, orët që mbajnë të famshmit në puls

Disa blejnë makina të kushtueshme, të tjerë vila përballë oqeanit ose në ishujt e Karaibeve, por ka edhe nga ata që pasurinë tyre ta tregojnë në puls. Orët më të çmuara në botë ekspozohen çdo ditë në festat më ekskluzive,

Lexo tërë artikullin
A dështoi koncerti i Rita Orës në Kroaci? Reagon këngëtarja…

A dështoi koncerti i Rita Orës në Kroaci? Reagon këngëtarja…

Rita Ora nuk ka harruar as Ballkanin në turin e saj të koncerteve për të promovuar albumin e dytë në karrierë. Këngëtarja me famë botërore mbajti një koncert edhe në Kroaci, nga ku performoi këngët e saj të reja, por

Lexo tërë artikullin
Fotografi të rralla të para 20 viteve,  shikoni a do t’i njihni yjet e estradës shqiptare !

Fotografi të rralla të para 20 viteve, shikoni a do t’i njihni yjet e estradës shqiptare !

Agjencia e Lajmeve Flaka ka arritur të siguron një fotografi të vjetër që para 20 vitesh me artistët shqiptar.  Në fotografi shihen artistët Adelina ismaili, Shkurte Fejza, Violeta Kajtazi, Armend Stafai, Old But Gold, Jeta faqolli, Shanka Stafai, humoristi Cima, Leonora Poloska,

Lexo tërë artikullin
Pitbull anulon një koncert për t’u kujdesur për familjen

Pitbull anulon një koncert për t’u kujdesur për familjen

Pitbull ka anuluar një koncert për hir të familjes së tij. Artisti 38 vjeçar anuloi shfaqjen e planifikuar për të dielën në Los Angeles për shkak të uraganit Dorian, transmeton Klan Kosova. Pitbull i cili është me qendër në Miami,

Lexo tërë artikullin
Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj, e ka sfiduar veten në muzikë

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj, e ka sfiduar veten në muzikë

Emina ka sfiduar veten edhe me muzik. Këtë e bëri duke marrë mikrofonin në dorë në një prej ndejave të organizuara mes familjarëve e miqve. Pranë vidoes Emina si në shaka ka thënë se mund ta kontaktojnë ata që janë

Lexo tërë artikullin
Cara flet për martesën me Ashleyn

Cara flet për martesën me Ashleyn

Cara është në një lidhje dashurie me aktoren dhe modelen e njohur, Ashley Benson dhe është shprehur se dashuria për të e bën të jetë njeri më i mirë. Së fundmi Cara ka pozuar për revistën ‘Elle’ ku ka pranuar

Lexo tërë artikullin