Brenda vilës super luksoze 11 milionë euroshe të Hazardit

Brenda vilës super luksoze 11 milionë euroshe të Hazardit

Nënshkrimi i ri i Realit, Eden Hazard është bërë me një vilë superluksoze në kryeqytetin spanjoll të Madridit. Futbollisti belg duket se do të qëndrojë më gjatë te mbretërit pasi që gjatë ditëve të fundit ka blerë një rezidencë në

Lexo tërë artikullin
DiCaprio: Gjithçka përreth nesh po ndryshon, por kemi mbetur pas si njerëzim

DiCaprio: Gjithçka përreth nesh po ndryshon, por kemi mbetur pas si njerëzim

Leonardo DiCaprio dhe Brad Pitt interpretojnë rolet kryesore në filmin e nëntë të Quentin Tarantinos “Një herë në një kohë në Hollywood”. Gjatë premierës së filmit në Shtetet e Bashkuara, DiCaprio ka dhënë një intervistë për mediat dhe ka folur

Lexo tërë artikullin
Justin Bieber për gruan tij: Do të isha i humbur pa ty

Justin Bieber për gruan tij: Do të isha i humbur pa ty

Këngëtari i njohur, Justin Bieber, është martuar me Hailey Bieber, para pak muajve. Kështu ai dashurinë ndaj gruas së tij e shpreh çdo herë edhe në rrjetet sociale. Ai me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka thënë

Lexo tërë artikullin
Metalica dhuron 250 mijë euro për një qendër spitalore në Rumani

Metalica dhuron 250 mijë euro për një qendër spitalore në Rumani

Bendi amerikan, Metalica ka dhuruar 250 mijë euro në formë humanitare në shtetin rumun. Grupi i famshëm i muzikës rok ka ndarë një shumë të parave për një qendër spitalore të onkologjisë për fëmijë. Donacioni “Daruieste Viata” (Dhuro jetë) i

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa impresionon Anwarin me vallëzim

Dua Lipa impresionon Anwarin me vallëzim

Anwar Hadid ka publikuar një video të këngëtares. E gjithë vëmendja e publikut është mbi lidhjen e Dua Lipës dhe Anwar Hadid të cilët janë duke kaluar momentet më të bukura me njëri tjetrin. Modeli ka mbetur i impresionuar nga

Lexo tërë artikullin
Rita Ora falënderon Korenë për koncertin madhështor

Rita Ora falënderon Korenë për koncertin madhështor

Pas disa ditë pushimeve Rita Ora i kthehet punës. Rita Ora i ka dhënë fund pushimeve për të vazhduar aty ku ka mbetur me koncerte të shumta, dje artistja kishte mbajtur një koncert në Kore. Pritja e e tyre i

Lexo tërë artikullin
Studimi i ADN-së, Ozzy Osbourne është një mutant

Studimi i ADN-së, Ozzy Osbourne është një mutant

Ozzy Osbourne është konsideruar një “mutant gjenetik” pas përfundimit të një studimi të ADN-së së yllit të rock. Profesori i gjenetikës, Bill Sullivan e përcaktoi atë në kompaninë e kërkimeve Knome, me seli në Massachusetts, SHBA, teksa kryente kërkime për

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa në grafit gjigant në Prishtinë

Dua Lipa në grafit gjigant në Prishtinë

Fotografia e këngëtares kosovare me famë botërore, Dua Lipa, po qëndron në formë grafiti në një prej shesheve kryesore të Prishtinës. Kryeqyteti i Kosovës e ka nderuar yllin botëror, menjëherë pas aktiviteteve që ajo mbajti në Prishtinë, në kuadër të

Lexo tërë artikullin
Rihanna prezanton të dashurin me familjen

Rihanna prezanton të dashurin me familjen

Rihanna dhe i dashuri i saj miliarder, Hassan Jameel, janë mirë e bukur, faleminderit që u interesuat. Janë aq mirë, sa këngëtarja e prezantoi me nënë e saj, Monica dhe një prej vëllezërve. Katërshja darkoi në restorantin Mason në Santa

Lexo tërë artikullin
Rita arrin 500 milionë klikime me “Lonely Together”

Rita arrin 500 milionë klikime me “Lonely Together”

Vetëm një vit më parë, Rita Ora dhe Avicii sollën bashkëpunimin e tyre me titull “Lonely Together”. Kënga sigurisht u prit shumë mirë nga fansat e dyshes dhe tani duket se edhe 1 vit më pas, vazhdon të dëgjohet. “Lonely

Lexo tërë artikullin