Ava Max flet pas nominimit në VMA

Ava Max flet pas nominimit në VMA

Suksesi i saj në tregun ndërkombëtar ka bërë që shqiptarja Ava Max, tashmë të renditet në rangun e artistëve më të suksesshëm shqiptarë jashtë vendit. Hitet “Sweet but Psycho” dhe “So am I” i dhuruan asaj njohje ndërkombëtare, miliona shikime

Lexo tërë artikullin
J.Cole mahnit publikun në basketboll

J.Cole mahnit publikun në basketboll

J.Cole ka matur forcat me yjet e NBA. Të gjithë adhuruesit e muzikës rep cilësojnë J.Cole si një nga reperët më të mirë në Amerikë, por ai paska aftësi të jashtëzakonshme edhe në basketboll. Një video që është duke qarkulluar

Lexo tërë artikullin
Shifra marramendëse që Kylie Jenner fiton nga një postim në Instagram

Shifra marramendëse që Kylie Jenner fiton nga një postim në Instagram

Kylie Jenner jo më kot është miliarderja më e re në Amerikë Sot shohim se shumë njerëz dëshirojnë të përfitojnë nga postimet në Instagram, por në të vërtetë fitimet më të mëdha bëhen nga ata që kanë mbi 100 milion

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa mezi pret të vij në Kosovë, e thotë para botës

Dua Lipa mezi pret të vij në Kosovë, e thotë para botës

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, do jetë e pranishme në festivalin e muzikës “Sunny Hill”. Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në Instagram, nga performanca e saj e vitit të kaluar në “Sunny Hill”. Duke u shprehur

Lexo tërë artikullin
Si duken me FaceApp disa nga yjet që tanimë kanë kaluar të 50-at

Si duken me FaceApp disa nga yjet që tanimë kanë kaluar të 50-at

Kohët e fundit, rrjetet tona sociale kanë filluar të duken si një shtëpi e pleqve. FaceApp, një aplikacion që tregon se si do të dukeni kur të plakeni është bërë shumë i përdorur nga shumë njerëz në mbarë botën. Por

Lexo tërë artikullin
J Lo për ditëlindje fton 250 mysafirë

J Lo për ditëlindje fton 250 mysafirë

Jennifer Lopez që i mbushi 50 vjet dje do të ketë një festë të madhe me 250 të ftuar në Miami në shtëpinë e Emilio dhe Gloria Estefan në Ishullin Star, mëson Page Six. “Ka dy shtëpi. Një është vendi

Lexo tërë artikullin
Disney detyrohet ta bëjë ‘photoshop’ figurën e Beyonce në foton e grupit

Disney detyrohet ta bëjë ‘photoshop’ figurën e Beyonce në foton e grupit

Beyonce është një nga personat më të suksesshëm dhe më të angazhuar në botë. Agjenda e saj është aq e zënë sa që nuk mund të jetë prezente në shumë raste, madje as atëherë kur ka të bëjë me projekte

Lexo tërë artikullin
Pitt tallet me DiCaprion, zbulon arsyen pse nuk bashkëpunuan kaq gjatë

Pitt tallet me DiCaprion, zbulon arsyen pse nuk bashkëpunuan kaq gjatë

Brad Pitt dhe Leonardo DiCaprio janë dy prej emrave më të suksesshëm dhe më të kërkuar në botën e kinematografisë botërore. Ata ndryshe quhen ‘zemër thyesit’ e Hollywood-it, ndërsa janë bërë bashkë për herë të parë në filmin e ri

Lexo tërë artikullin
Fifi publikon këngën e re “Shqipe”

Fifi publikon këngën e re “Shqipe”

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi – Fifi, ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor. “Shqipe” mban titullin kënga e saj e re, e cila është ritmike verore. Kënga është punuar nga vet Fifi në muzikës dhe

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa ‘godet’ me një fotografi provokuese

Dua Lipa ‘godet’ me një fotografi provokuese

Këngëtarja Dua Lipa po vazhdon të jetë shumë e përfolur në media, veçanërisht për jetën e saj private. Lidhja e saj me Anwar Hadid, ka bërë që bukuroshja me prejardhje nga Kosova të përfundojë në titujt e të gjitha gazetave

Lexo tërë artikullin