Një tjetër dasmë mbretërore, fejohet princesha

Një tjetër dasmë mbretërore, fejohet princesha

Është fejuar princesha Beatrice. Princesha Beatrice u fejua sot në mëngjes. Buckingham Palace konfirmoi se i dashuri jashtëzakonisht i pasur i Beatrie-s, Edoardo Mapelli Mozzi, i propozoi princeshës gjatë një fundjave në Itali, transmeton lapsi. Gjithashtu, u konfirmua se dasma

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa shkëlqen në darkën private të ‘Yves Saint Laurent’

Dua Lipa shkëlqen në darkën private të ‘Yves Saint Laurent’

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, është ambasadorja e fundit e përzgjedhur e aromave ‘YSL Beauté’, përpara fushatave për skenën e tyre të re Libre. Kështu që nuk ishte për t’u habitur të shihje princeshën e muzikës pop, 24

Lexo tërë artikullin
Leclerc lë të dashurën për Ferrarin

Leclerc lë të dashurën për Ferrarin

Giada Gianni ka komunikuar në profilin e saj në Instagram fundin e lidhjes së dashurisë me pilotin e Formula 1 dhe më konkretisht të Ferrarit, francezin e talentuar, Charles Leclerc. E reja ka zbuluar edhe motivin e ndarjes së tyre

Lexo tërë artikullin
Ylli i filmave horror ndërron jetë në moshën 80-vjeçare

Ylli i filmave horror ndërron jetë në moshën 80-vjeçare

Aktori Sid Haig ka ndërruar jetë në moshën 80-vjeçare. Lajmin e dha sot bashkëshortja e tij, Suzie, e cila njoftoi se ai u shua ditën e shtunë. Haig u bë i famshëm si Captain Spaulding në trilogjinë “House of 1000

Lexo tërë artikullin
Princi britanik Harry dhe gruaja e tij Megan në Afrikën e Jugut

Princi britanik Harry dhe gruaja e tij Megan në Afrikën e Jugut

Princi Harry dhe gruaja e tij Megan vallëzuan sot gjatë ditës së dytë të turneut të tyre në Afrikë, me një grup mentorësh që mësonin të rinj për të notuar dhe surfuar dhe më pas vizituan xhaminë më të vjetër

Lexo tërë artikullin
Tërmeti, Rita Ora kërkon ndihmë për shqiptarët

Tërmeti, Rita Ora kërkon ndihmë për shqiptarët

Tërmeti i fuqishëm që tronditi Shqipërinë të shtunën e kaluar ka solidarizuar dhe Rita Orën. Këngëtarja kosovare shkruan në “Instastory” se: “Një tërmet me magnitudë 5.6 ka goditur Shqipërinë, shumë pranë ku kam lindur unë. Klikoni më poshtë për të

Lexo tërë artikullin
Rita Ora inspirohet nga artisti legjendar, vishet njëlloj si ai

Rita Ora inspirohet nga artisti legjendar, vishet njëlloj si ai

Rita Ora inspirohet nga artisti legjendar, vishet njëlloj si ai Këngëtarja shqiptare, Rita Ora ka befasuar të gjithë me paraqitjen e fundit. Ajo kishte veshur një kostum, ku dizajni i tij ishte inspiruar nga veshja e artistit legjendar, Prince. “Një

Lexo tërë artikullin
Ava Max ndryshon dukje, bëhet flokëkuqe

Ava Max ndryshon dukje, bëhet flokëkuqe

Shqiptarja e famshme, Ava Max, po bën gjithnjë e më shumë emër në skenën e muzikës botërore. Ndërkaq, ajo nuk e lë anash edhe pjesën e imazhit të saj, për të cilin shprehin interesim të madh fansat e saj e

Lexo tërë artikullin
Demi Moore: Më përdhunoi kur isha 15 vjeçe dhe i dha mamasë sime 500 dollarë

Demi Moore: Më përdhunoi kur isha 15 vjeçe dhe i dha mamasë sime 500 dollarë

Demi Moore ka rrëfyer se është përdhunuar kur ka qenë 15 vjeç nga një burrë që i kishte dhënë 500 dollarë mamasë së saj të alkoolizuar. “Ishte përdhunim, por më shkatërruese ishte ndjenja e tradhtisë kur burri që më përdhunoi

Lexo tërë artikullin
JLo, edhe e mbuluar e bukur

JLo, edhe e mbuluar e bukur

Jennifer Lopez është shfaqur më e mbuluar se herët e tjera pasi që ka mbyllur fytyrën e saj derisa e vizitoi Javën e Modës në Milan. Ajo ka qenë shumë e zënë në promovimin e saj tepër të vlerësuar “Hustlers”,

Lexo tërë artikullin

Marketing politik