Bukuroshja shqiptare pjesë e videoprojektit të reperit të grupit TBA

Bukuroshja shqiptare pjesë e videoprojektit të reperit të grupit TBA

Një videoprojekt që po bëhet gati nga një prej reperëve më të njohur të grupit TBA e që për momentin mbahet sekret emri i tij mirëpo xhirimet e videoklipit janë realizuar në qytetet zvicerane derisa pjesë e këtij projekti ai

Lexo tërë artikullin
Fatë Berisha vjen me super projektin e titulluar ‘Nuse e tjetër kujt’ (Video)

Fatë Berisha vjen me super projektin e titulluar ‘Nuse e tjetër kujt’ (Video)

Një këngë ritmike që vjen në duet mes Dritan Sadikajt dhe këngëtares bukuroshe Fatë Berisha po ndez shumë publikun për shkak të tematikës. Titullohet ‘Nuse e tjetër kujt’ dhe është plot ritëm. Ka pak ditë që është publikuar mirëpo ka

Lexo tërë artikullin
Super projekti i Gjonit titullohet ‘Kurva’, kujt i’a dedikon këtë këngëtari? (Video)

Super projekti i Gjonit titullohet ‘Kurva’, kujt i’a dedikon këtë këngëtari? (Video)

Pas një pauze të konsiderueshme në muzikë, është rikthyer Gjon Karrica-Lugati, edhe këtë herë për të sjell një projekt me një temë goditëse. Gjon Karrica sjell për publikun historinë e një burri që vrapon pas të tjerave, duke e dëmtuar

Lexo tërë artikullin
Sienna vjen më e freskët se kurrë në projektin e fundit (Video)

Sienna vjen më e freskët se kurrë në projektin e fundit (Video)

Këngëtarja Sienna e që emrin e vërtetë e ka Flora Gashi është gjenerata e dytë e lindur në Sloveni pasiqë më shumë se 70 vite familja e saj ka emigruar atje. Mirëpo edhe përkundër asaj ajo nuk e ka harruar

Lexo tërë artikullin
Një videoklip realizuar në kullën e Boletinëve, e kënga kushtuar dëshmorit Safetit e sjellë Driton Jakaj (Video)

Një videoklip realizuar në kullën e Boletinëve, e kënga kushtuar dëshmorit Safetit e sjellë Driton Jakaj (Video)

Trimërisë së tij i janë thurur këngë e vargje, e tani me një projekt dedikues sapo ka ardbur edbe këngëtari Driton Jakaj, i cili me frymë kushtrimi e emocione të thella e sjell këtë projekt muzikor për trimin e madh

Lexo tërë artikullin
Balada ‘Më fal dashni’ e Ilmo Farizit pëlqehet shumë nga publiku (Video)

Balada ‘Më fal dashni’ e Ilmo Farizit pëlqehet shumë nga publiku (Video)

Jeton dhe vepron në Zvicër mirëpo me prejardhje është nga qyteti i Gostivarit. Ilmo Farizi ka vendosur që projektin e tij të parë të realizojë një baladë. Një këngë dashurie me një fabul shumë interesante me tekst nga Kreshnik Avdiu

Lexo tërë artikullin
Njihuni me këngëtarin e hitit “Duhanxhiu” (Video)

Njihuni me këngëtarin e hitit “Duhanxhiu” (Video)

Është lindur në Athinë ndërkohë që me prejardhje nga Shqipëria, e sapo ka hedhur në qarkullim një videoprojekt të titulluar ‘Duhanxhiu” një këngë ritmike të nxehtë dhe të lehtë ku Romeo Imeraj e ka realizuar edhe me videoklip ku shfaqet

Lexo tërë artikullin
Martina Ivezaj: Pas nëntë vitesh ritakova Leonin dhe dashurinë e kurorëzuam me martesë, ja planet në modelizëm

Martina Ivezaj: Pas nëntë vitesh ritakova Leonin dhe dashurinë e kurorëzuam me martesë, ja planet në modelizëm

Vajza e cila pak vite më parë ka përfaqësuar Gjermaninë në Miss Bota tashmë nuk është beqare. Martina Ivezaj nga Mali i Zi por që jetonte në Gjermani është bërë nuse shqiptare por në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ka

Lexo tërë artikullin
Zaimina Vasjari rrëfen për relacionin që ka me vajzat e Klodianit

Zaimina Vasjari rrëfen për relacionin që ka me vajzat e Klodianit

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari ka qenë e ftuar mëngjesin e sotëm në “Wake up”, ku ka folur për jetën e saj profesionale dhe atë private. Zaimina, e cila prej gati 9-muajsh është bërë nënë për herë të parë, ka

Lexo tërë artikullin
Njihuni me aktorin dhe kickbokserin Arben Bala: Si i anulova shumë projekte për të qenë pjesë në filmin për Kosovën

Njihuni me aktorin dhe kickbokserin Arben Bala: Si i anulova shumë projekte për të qenë pjesë në filmin për Kosovën

Deri më tani nuk kishit dëgjuar për të? Por nëse lexoni në vazhdim do mësoni shumë sigurisht. Arben Bala është një nga personazhet më atraktive të artit në Norvegji. Shqiptari me një fizik të formuar pasiqë një kohë të gjatë

Lexo tërë artikullin