Jennifer Hudson arrin marrëveshjen e kujdestarisë për djalin

Jennifer Hudson arrin marrëveshjen e kujdestarisë për djalin

Jennifer Hudson ka arritur një marrëveshje kujdesi me ish-të fejuarin David Otunga, dy vjet pas ndarjes së tyre. Aktorja fituese e çmimit Oskar, 37 vjeç, dhe 39 vjeçari ish-profesionisti i mundjes, filluan një betejë të kujdestarisë ndaj djalit të tyre

Lexo tërë artikullin
Si rrallë herë – shikoni paraqitjen elegante të Serena Williams!

Si rrallë herë – shikoni paraqitjen elegante të Serena Williams!

Kampionja e tenisit, Serena Williams ka befasuar të gjithë kur së fundi u shfaq në gala mbrëmjen e modës në sport, si asnjëherë më parë. Williams, aktualisht 37 vjeçare u kujdes bukur shumë për të komanduar vëmendjen e të gjithëve

Lexo tërë artikullin
Habit aktorja e njohur: “Kam 35 vjet që nuk dal në takime apo të puth një burrë”

Habit aktorja e njohur: “Kam 35 vjet që nuk dal në takime apo të puth një burrë”

Atë me siguri e njihni nga filmat “Annie Hall”, “The Godfather” apo “Book Club”. Bëhet fjale për Diane Keaton që tashmë është në moshën 73 vjeçare. Së fundmi në një intervistë për “InStyle”, ajo u pyet nëse burrat i kërkonin

Lexo tërë artikullin
Pse këngëtarët blejnë klikime? Robert Berisha tregon taktikën që përdoret

Pse këngëtarët blejnë klikime? Robert Berisha tregon taktikën që përdoret

Artistët e mirë shihen te klikimet? Në fakt jo, sepse tashmë në botën e showbizit kanë shpërthyer vazhdimisht akuza për blerje klikimesh në Youtube, për arritje milionash të pavërteta dhe shumë histori për një famë jo reale. Por pse artistët

Lexo tërë artikullin
Arrestohet këngëtari i njohur amerikan për trafikim seksual

Arrestohet këngëtari i njohur amerikan për trafikim seksual

R.Kelly është arrestuar nga policia e Chicagos, pasi mbi të rëndojnë akuza të reja, më e rënda ndër to për trafikim seksual. Mediat amerikane raportojnë se janë 13 akuzat për të cilat ai dyshohet se është fajtor, duke përfshirë këtu

Lexo tërë artikullin
Alea Mehaj, vogëlushja shqiptare në botën e Holivudit

Alea Mehaj, vogëlushja shqiptare në botën e Holivudit

Talentja e rrallë, 7 vjeçarja shqiptare, Alea Mehaj, e lindur dhe rritur në Norvegji, ka arritur suksese të jashtëzakonshme duke konkurruar në Olimpiadën e Artitit Skenik, që është duke u mbajtur në Holivud të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Talentja

Lexo tërë artikullin
Young S sjellë këngën e dytë: “Kalxom”

Young S sjellë këngën e dytë: “Kalxom”

Young S sjellë këngën e tij të dytë “Kalxom”. Një këngë kombinuar me klipin, padyshim do të jetë një hit verorë. Kësaj radhe këngëtari i ri nga Gostivari ka bashkëpunuar me: Lyrics: Sabri Bekiri Produced by: Laci Demiri Mix &

Lexo tërë artikullin
Ylli i muzikës vjen plot ritëm, ky është ‘Diamanti’ i Saranda Krasniqit

Ylli i muzikës vjen plot ritëm, ky është ‘Diamanti’ i Saranda Krasniqit

Një këngë mjaft e bukur shqipe është edituar nga këngëtarja e njohur e muzikës së pastër shqipe Saranda Krasniqi të cilën e ka titulluar ‘Diamant’, ndërkohë që edhe videoklipi i këngës është realizuar jashtëzakonisht bukur me disa personazhe. Kjo këngë

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa tregon planet rreth albumit të ri

Dua Lipa tregon planet rreth albumit të ri

Dua Lipa ka filluar punimet për albumin e ri. Dua Lipa në një intervistë me BBC ka konfirmuar se tashmë ka filluar punimet për albumin e saj të ri. Këngëtarja nga Kosova albumin e fundit kishte lansuar në vitin 2017,

Lexo tërë artikullin
Ylli i Bollywood bën akuzën e pazakontë: Më përdhunoi me sy

Ylli i Bollywood bën akuzën e pazakontë: Më përdhunoi me sy

Aktorja e famshme e Bollywood, Esha Gupta ka nxitur polemika online pasi akuzoi një pronar hoteli në Delhi se e ‘përdhunoi me sy’. “Ky djalë po më përdhunonte me sytë e tij. Ai më kërkoi që të kthehesha 3 herë

Lexo tërë artikullin