Selena, flet hapur për ndarjen nga Justini dhe martesën e tij me Haileyn

Selena, flet hapur për ndarjen nga Justini dhe martesën e tij me Haileyn

Ndoshta shumica prej jush mezi e keni pritur këtë moment. Selena Gomezi flet për herë të parë për dy këngët që thuhet se ia ka dedikuar Justin Bieberit dhe bashkëshortes së tij, Haily. Domethënë, me pak fjalë, Selena ka folur

Lexo tërë artikullin
Kjo është arsyeja e ndarjes së Lady Gagës nga Dan Horton

Kjo është arsyeja e ndarjes së Lady Gagës nga Dan Horton

Lady Gaga dhe Dan Horton i kanë dhënë fund lidhjes disa mujore. Disa ditë më parë në mediat e huaja u publikua lajmi se këngëtarja Lady Gaga ishte ndarë pas tre muajsh lidhje nga i dashuri i saj, inxhinieri i

Lexo tërë artikullin
Charlie Puth thotë se ka qenë dy herë duke vdekur gjatë turit të koncerteve

Charlie Puth thotë se ka qenë dy herë duke vdekur gjatë turit të koncerteve

Këngëtari i njohur, Charlie Puth, ka thënë se dy herë ka qenë duke vdekur gjatë turit të tij të koncerteve. Puth këtë e tha në një intervistë të premten për emisionin Lorraine në ITV. “Unë u sëmura shumë në turne

Lexo tërë artikullin
Me këto foto, Rita Ora i hesht të gjithë

Me këto foto, Rita Ora i hesht të gjithë

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka kapur një publik të gjerë gjithandej nëpër botë me projektet e saj muzikore. Përpos këngëve të saj ajo përflitet edhe për pamjen e saj, gjithnjë në formën më të mirë

Lexo tërë artikullin
Lansohet “Moti” nga Geti, Onat DJ Blunt e Real 1

Lansohet “Moti” nga Geti, Onat DJ Blunt e Real 1

Është lansuar bashkëpunimi i paralajmëruar ndërmjet yjeve të BabaStars, Getoar Selimi dhe Onat, me Shaolin Gang të përbërë, nga DJ Blunt dhe Real 1. Kënga mban titullin “Moti” dhe është shoqëruar me videoklip të xhiruar nga produksioni Imagine Films. Bigdeal

Lexo tërë artikullin
Khloe Kardashian shfaqet me unazën që i’a kishte dhënë ish i dashuri

Khloe Kardashian shfaqet me unazën që i’a kishte dhënë ish i dashuri

Khloe Kardashian është parë me unazë në dorë, të cilën i’a kishte dhënë ish i dashuri, Tristian Thompson. 35 vjeçarja u nda nga babai i vajzës së saj, True, në shkurt, pasi lojtari i NBA u kap duke u puthur

Lexo tërë artikullin
Dua Lipa në mesin e dhjetë personaliteteve ‘më të rrezikshme’ në internet

Dua Lipa në mesin e dhjetë personaliteteve ‘më të rrezikshme’ në internet

Aktorja e yllit të Game of Thrones Maisie Williams është cilësuar si një nga personazhet e famshëm më të rrezikshëm për t’u kërkuar në internet. Sipas McAfee, një firmë e sigurisë në Internet, ajo është ndër emrat, kërkimi i të

Lexo tërë artikullin
E këshilluar nga mjekët Rita Ora detyrohet të anulojë pjesëmarrjen në event

E këshilluar nga mjekët Rita Ora detyrohet të anulojë pjesëmarrjen në event

Këngëtarja shqiptare me famë botëror,e Rita Ora, po vazhdon të jetë shumë e angazhuar me koncerte të shumta anë e mbanë globit. Ajo gjithashtu së fundmi ka nisur edhe xhirimet e filmit të ri “Twist”, që është ripërpunim i romanit

Lexo tërë artikullin
I dedikoi këngë Justin-it, Hailey “kërcënon” Selenen: Do të të vras

I dedikoi këngë Justin-it, Hailey “kërcënon” Selenen: Do të të vras

Dedikimi i përfolur i Selena Gomez ndaj Justin Bieber nuk i ka pëlqyer aspak modeles Hailey. Në projektin e ri muzikor, të titulluar “Lose You to Love Me”, thuhet se këngëtarja flet për dashurinë që ka ndjerë për Justin dhe

Lexo tërë artikullin
Rita Ora duket tërheqëse në xhirimet e filmit të ri “Oliver Twist”

Rita Ora duket tërheqëse në xhirimet e filmit të ri “Oliver Twist”

Ajo më parë ka luajtur në filma me renome si “Fifty Shades of Grey” dhe “Southpaw”. Rita Ora dukej e gatshme për të arritur në punë ndërsa ajo xhiroi disa skena për filmin e saj të ri “Twist”, një tregim

Lexo tërë artikullin